Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekAngie - VOK

Anginka je krásná fenečka výmarského ohaře, kterou známe od malililička a je to naše veliká kamarádka a tak trochu byla i snad naše maminka, ale už ji Miuška dorostla, takže z nich jsou takové kamarádky a spojenci, že udržet je v soustředěnosti na povely, když jsou dámičky spolu je stráááášná práce. uffffff. Už se moc Těšíme na příští vychajdu. Pusinku a pac pro Anginku.

 

ObrazekBrixi - RR

Brixinka i její panička jsou naše sluníčka a jsme rády, že je máme. Brixinka je princezna z rodu rhodenských ridgebacků a je to naše rozumná teta, která nás učí, že nemusíme být tak splašení a přesto nás může být všude plno, no řečeno upřímně v tomto ohledu máme ještě spoooooustu práce před sebou, ale Brixinko snad Tvým vlivem budeme už rozumnější. Děkujeme a olíznutí pro Brixinku a pusinku pro paničku.

 

Obrazek

Cora - NOK

Coruška je německá ohařka a je to velká frááááájerka a to v pravém slova smyslu, protože za prvé už krásně poslouchá svého pánečka a za druhé je to taky taková bojovnice jako je Miuška.Corušku známe vlastně od miminka a vzpomínám si, že už jako mimi skočila jako první do bazénu a plavala jak divá. Je to prostě živel a to nejen vodní. Coruško přejeme hodně úspěchů a pořádně toho pánečka olízni nejlíp to vem od hlavičky a skonči až u prstíků na nohách. Těšíme se na setkání.

 

Obrazek

Sindy - MOK

Jejda tak tato slečna je naše nová kamarádka Sindynka. Je to téměř 8měsíční vizslí slečna a roste teda sakramensky do krásy no ne????? A teď tady vedle Miuška kňučí, že by chtěla určo už taky na velkou vychajdu chjoooo Verunko my už to asi nevydržíme, jsme pozadu.  Sindynku mooooc baví coursing a je v něm mooc dobrá, takže posíláme pusinku a přejeme veliký úspěch ty naše krásná kamarádko.

 

Obrazek

Bora - MOK

Boruška je hezoučká a rozumná fenečka maďarského ohaře, je už moudrá a je to vidět už i z jejího rozumného kukuče, kéž bychom už taky méně vyhledávali blbinky a věnovali se rozumným věcem. Boruška patří Weru z Kuřimi a známe ji téměř od narození, je to taková naše učitelka a hlavně Boruška je už velice šikovná a hezky pracuje. Čekají ji zkoušky a ty určitě hravě zvládne!!! Takže naše princezno kamoško držíme palce a těšíme se na společná cvičení.

 

 

ObrazekAimee - MOK

Rosie - JEZBÍGL

Tak tyhle krasavice jsou nerozlučné kamarádky, spolubydlící a dokonce mají společné webovky. Mají i skvělou paničku, která i s pánikem dělá všechno proto, aby těmto dvoum krasavičkám nic nechybělo. Aimee je šikovná psí holčička, tak ať už se rozhodne pro lovecký výcvik nebo pro coursing bude to jen její volba a ona sakraamensky ví co chce no né???? Rosie je zase fenečka, které je všude plno a stíhá ty dlouhé vizslí nožičky, smekáme Rosinko. Paničku známe už déle a těšíme se na další prochajdy s Vámi.

 

Obrazek

Easy - NB

Easynka je nádherná německá boxerka, kterou jsme potakali na vychajdě už jako miminka, Easy už byla krásná slečna a Miuška byla malinký hafaní štěňátko. Ale veliký pooooozzzoorrrr!!!!Easynka není jen nádherná, ale je i mooocka šikovná, má už i medajli z coursingu a moc jí sluší, takže potažmo gratulujeme jak hafance tak její suprové paničce a těšíme se na setkání s Vámi. Posíláme pohlazení.

 

Obrazek

Merlin (Ben z Liderovic) - MOK

Ták a je tu náš kamarád vizslí šampion. Merlinek je už krásný a uchovněný pejsek paničky Lucie a pánika Michala. Je to opravdu nádherný a šikovný hafan, takže fenečky, která pak ho asi dostane? Merlinek má nejen své webovky, ale i svůj internetový obchod se vším co je třeba pro naše psí miláčky a Merlinek si tam pěkně nakupuje prostě sám www.psikralovstvi.cz ,  opravdu plně doporučujeme. Merlinek je Liderovičák tak jako Miuška, takže strejdo náš přejeme Ti jen úspěch ve všem co ve svém krásném psím životě podnikneš a paničce hodně radosti se šampiónem Merlinkem.

  Obrazek

 

Dave Akcezal - MOK

Dave je super krásný pejsek maďarský ohař kamarádky Věrky. Dave se Miušce líbil hned na prvním setkání a kňučela po něm jak zaláskovaná holka. Dave už je taky velmi šikovný hafan a dělá paničce jen radost.Miuška je trochu neščastná, protože má Dave svoji lásku a tou je boxerka Easy kamarádky Zdenky, tak kňučíme doma, ale snad nám ho Esule, ta nádherná placatěnka chvíli půjčí, kór teď když jsme trooooškuuu nemocinkaný. Přejeme Davovi hodně zajíčků a pernaté a taky nevěst. Posíláme pusinku a těšíme se na Vás.

 

Obrazek

Deny - Chesapeake bay retriever (Adalbert od Čertovy Brázdy)

Jejda náš krásný známý pejsek Deny, Miunka si s ním poprvé zařádila v Brně v Lužánkách a moc se jim to spolu zalíbilo, takže se Denýsek stal naším velikým kamarádem. Deny je šikovňák každým coulem a poslouchá paničku už krásně, takže přejeme další úspěchy a paničce vzkazujeme už se uzdravte, už se neuč paní veterinářko a šup na vychajdu. Těšíme se na Vás.

 

Obrazek

Aira (Arka z Hanačova) - MOK

Krásná Aira je fenečka maďarského ohaře a nevím jestli mohu použit slova její paničky, ale joooo,Aira je prostě kočka jak má být. Byla s  námi na vychajdě a Miunka ji zaregistrovla okamžitě. Takže paničko a kočičko Airinko mějte se mooooc hezky a rády Vás zase uvidíme na společném venčení. Olíznutí princezně od Miušky.

Obrazek

Barny - MOK

Kóooooonečně tu máme dalšího pořádnýho chlapáka,jujujuj, Miunka si vejská a moc se těšíme na Tebe Bárníčku i na Tvoje páníky.Vybrali jsme si pózu a paničko fákt dost dobrý. Posíláme olíznutí  a šup, šup, na vychajdu za námi.

 

Obrazek

Charlie - Biglík

Charlík je náš kamarád už i z minulé vychajdy a tak se mu omlouváme, že jsme si ho sem zařadili až dnes. Charlík je model, umí pózovat s takovou grácií, kterou by mu záviděla kdejaká ženská. Je to kliďas a kouká na ty naše vižlí tryskový myšky, jako na telátka. Takže náš dobrý kamaráde jsi frajer a těšíme se na další setkání.

Obrazek

 

Amigo Bellesa del Sol - MOK

Amigáček se stal našim kamarádem od vycházky  v Adamově. Už jsme ho znali dříve z jeho webu, ale na živo jsme ho viděli až teď. No teď , když na tu fotečku s paničkou koukáme no není krásnej???? Je to krásnej vižlí kluk, je sice mladší o pár měsícu než Miuška a vypadá to, že si vybral za ženu Sindynku, ale to nevadí i tak tě Amigo máme moooc rády a těšíme se na další setkání s tebou a Tvoji suprovou paničkou. Posíláme olíznutí na čumáček.

Obrazek 

Kesinka

Kesi je hezoučká maličká  psí slečna. Je to spolubydlící Borušky a musím tady určitě napsat, že Kesinka za prvé stíhá ty rychlé vižlí nožičky jako nic a za druhé chytá od Borušky všechny věcičky, takže Kesi vystavuje, lehá,sedá atak.... Je to prostě taková malinká dle slov Werunky tryskomyš...... je to moc šikovná holčička, ale cyklisti pozoooor, kola Kesinka silně nesnáší. Takže pa ty kasavičko a těšíme se příště.

 

 

 

  Obrazek                    

Atos a Darp - MOK ,??     

Naše krásné a šikovné  kamarády známe déle, ale až těď jsme je videli na živo, protože s paničkou a pánikem přijeli k nám na velikonoční vycházku. Panička věděla, že jsou to nejen skvělí hafani, ale že mají i suprové pánečky. A proto jsme byly moc šťastné, že jsme je kooooonečně s paničkou poznaly. Moc jste nám sedli a myslím, že jsme si podobní nejen jménem. Takže moc děkujeme a doufáme, že se naše setkávání stane pravidlem.              

 

Obrazek

 

Loco z Pufiho parku - MOK

Loca a jeho paničku Petru /skvělou výcvikářku/ známe díky Věrce a Zdeňce, ktéré nám ji pozvaly do Otnic na výcvik. Jsme jim za to moc vděčné. Loco kromě toho, že je to perfektně vycvičený pejsek, je to i výstavní kus a má úspěch, kde se člověk podívá. Ale stejně největší úspěch u Loca měla naše Miunka, nemohl z ní spustit oči, no vlastně čumák, protože jsme začínaly hárat a Loco jako správný milovník neomylně poznal, že teď je ta správná chvíle. Takže zdravíme Loca i paničku a těšíme se s Vámi na výcvik

 

Obrazek

Ariette Laváre Morávia - MOK

Ariettku známe z webu a z povídání už dlouho, ale naší dobrou kamarádkou, parťačkou a hlavně učitelkou se stala až minulý týden, když za náma přijela do Brna. Od té doby se potkáváme nějak často viď Káti a jsme za to rády. Ariettka už je téměř uchovněná a těší se na ženicha, takže přejeme Ari ať si vybereš toho pravého taťku pro svá miminka. Jo a jestli jí Kačenko nebudeš chuděrce dávat najíst,:-) tak si ji od Tebe hned vezmeme a necháme si ji. Ari je už vycvičená dokonale, takže tu bychom i teď jako druhou fenečku zvládnuli a brali všema deseti. Tak pozor joooo? Jinak moc se na Vás zase těšíme holky šikovný.

 

Obrazek

Dolce Vita Laváre Morávia - MOK

K tomuto lze jenom napsat naši výborní přátelé a hlavně učitelé.

Štěpáne děkujeme jsme rádi, že Vás máme. Vaší práce si nesmírně vážíme, jste šikovňáci a doufáme, že my taky budeme.

 

 

Náshle na výcviku.

 

 

Obrazek

Megi - Dixi Laváre Morávia - MOK

S Lenkou, Honzou  jejich Megi a Kesi se známe již déle, ale až dnes si je dáváme do kamarádů. Tak snad mi to Leni promineš, jsem prostě pomalá. Megi je krásná fenka MOK, má všechno co má budoucí chovná fena mít a hlavně je vedena výborně paničkou k výcviku. Má za sebou už hodně úspěchů jak na výstavním ,tak  pracovním poli. Takže přejeme ať Vám to uchovnění vyjde už na příští rok a těšíme se na další setkání s Vámi.

 

 

 

 

Obrazek Agís-Alderon Laváre Morávia-MOK

Je nám ctí, že si můžeme napsat do kamarádů dalšího odchovance chovatelské stanice  Laváre Morávia. Agís je prostě super pes, šampión a nově i klubový vítěz. Jeho panička Zuzka s ním sbírá jedno ocenění za druhým. Jsme velice rádi, že ho známe, a že se taky něco přiučíme od mistra. Ode dneška mu s paničkou budeme říkat Mrs Agís. Takže mistře velice gratulujeme a těšíme se na další setkání.

 

 

Obrazek

Emma,Goja ze Skřivolánů - VOK

Emmulín je naše nová kámoška a je to prostě zlatíčko heboučký jako semišák, tenisák:-))) Jsme rády, že máme zase další  parťačku juchuchůůů. Přejeme paničce Šáruš a't ty lovecký zloušky jsou pro Vás hračka. A Ať se brzo pyšníte označením Chovná fena. Těšíme se zase na prochajdovou a loveckou přípravu.