Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

8.12.2008

 

 

 

ZALOŽENA DRUHÁ STRANA AKTUALIT

 

7.12.2008

Obrazek

 

 

Dnes bychom zde jen v krátkosti chtěly napsat, že jsem dneska prostě už musela ven, takže se šlo a samozřejmě jsme nebyly opět samotné. Byla to zase babská jízda jako řemen. Holky děkujeme za společnost. Apropo měly jsme kohouta, kohoutek chudáček už jaksi není. Nu což vydržel toho hodně , ale Kes a Sindy prostě nepřežil:-)))). Chtěla bych vidět koho si tyhle dvě dračice nabrnknou za hafany, chudáci manžílci:-))). Takže holky bylo s Váma opět výborně. Vím že čekáte na fotečky, tak tady je odkaz, i když dnes opět sluníčko nebylo a spokojená nejsem. Zdravíme Sindy, Adinku, Borču, Kesinku, Kamilku, Renču ,Veru a Weru. Zdárec tetky.

 

3.12.2008

Obrazek

Dnes sem musím teda napsat, že to paničce nedalo a řekla si, že prostě té zrcadlovce musí přijít na kloub. Sotva mrkla na fotky ze SD, tak už špekulovala jak nad tím canonem aspoň trochu zvítězit, takže hned jak bylo trošku sluníčko vzala mě do parku s kamarády. Panička je sice nějaká unavenější, ale něco přece nafotila. Já jsem si lítáníčko parádně užila a jak si to užila panička můžete posoudit zde.

 

28-30.11.2008

Zamlžený Selský Dvůr s přáteli a psími miláčky - i přes nepřízeň počasí značka ideál.

P.S. Brouci děkuji, že mi tak důvěřujete ohledně focení, canon je skvělý, ale nadšená z foťasů nejsem, počasí na focení hrozné a hlavně jsem neustále hledala nastavení do takovéhoto šíleného počasí. Prostě zrcadlovka fotí sama a zbytek Vážení je mýma levýma rukama, nevím jestli se to někdy naučím. Nu což uvidíme, vydržte opravdu nestíhám. Moc rády jsme Vás všechny viděly. Podrbte Vaše krásné zrzavce a černou Nikitku. Děkujeme Veru za pozvání, jsme rády, že jsme nakonec dojely a užily si nejen Vaši společnosti. Takže děcka příště beru volno, nahoníme sluníčko a zase se na Vás budeme těšit. Fotodokumentace je na svém místě.

Obrazek

 

25.11.2008

Mia všem psím kamarádům moc děkuje i za dárečky:-))) a snad krucinprcampr ten sníh vydrží:-(   Pár foteček Miušky a chvíle, kdy už sluníčko téměř není najdete zde.

Obrazek

 

22.11.2008

MIA MÁ DVA ROKY,:-)))) víc dodávat nemusím. Mrkněte SEM. Velice děkujeme naši drazí za Vaše přáníčka, jste zlatí.

Obrazek

MIA MÁ NAROZENINY. Dnes má naše milovaná zrzka TWO YEARS. Zhora jí k narozeninám nadělili první pořádnou sněhovou nadílku:-))))) Děkujeme a Miuško TOBĚ vše nejlepší drahoušku.

Narozeninový zasněžený den jsme prožily tentokráte pro změnu opět s hafankama:-)) s Angie, Sindynkou a malou Aimie. Paničky Terezku a Verunku samozřejmě měly sebou. Takže opět babská jízda. Prostě chlapy do zimy nechoděj že:-))). Mrzlo až praštilo, ale musela jsem něco málo nafotit, i když teda ty moje zmrzlé ruce nechtějte vidět. Mia si svůj den užila dosyta, doma jí čekal věnec buřtů, další dárečky a hlavně teplý pelíšek. Holky doufám, že už jste rozmrzly:-) příště papa. Fotky zde.

 

18.11.2008

Obrazek

Tak vážení, dnes ráno se panička chystala do práce a najednou jí přišla naléhavá sms o tom že to vypadá venku naléhavě pěkně:-)))) Prvně si teda myslela, že teta Vilma asi zle vidí.:-)) Tak to nechala zatím být a odjela do kanceláře. Ale světe div se ono fakt to slunko vylezlo a mráz na okna namaloval první obrázky. Nu což tak panička rozdala v kanceláři Móně úkoly, zalarmovala Weru  a před dvanáctou už frčela domů pro mě. Rychlostí blesku nás nabalila jak do hor, kšiltovku vyměnila za kulicha, vzala potřebná psí kokina a jelo se směr Podlesí, kde jsme měly srázek s Weru a Vilmuš a samozřejmě i s Borimkou, Kesi a Heřmánkem. Heřmánka jsme viděly po delší době, a musíme teda říct, že je čímdál víc nasvalený, no prostě hafan jak má být. Společně jsme vyrazili na rozhlednu Babí lom. Holky a Heřmánku děkujeme za fajn odpoledne. Na fotečky koukněte. /Snad Heřmánek a Kes prominou, za titulní fotku Mii a Bory./

 

17.11.2008

Obrazek

Den boje za svobodu a demokracii jsme jako správné studentky prožily s našema parťačka na prochajdy Weru Borinkou a Kesinkou. Klíčema jsme sice nezvonily, ale píšťalkama jsme teda hvízdaly ostošest:-))))) Nevím jestli zlaté Werunčiny psí holky stávkovaly nebo ne, ale Mia se teda rozhodně na protest pořádně vyválela v koňském lejnu. Holky moje zlatý myslím, že ten Kuřim vyřadím z prochajd:-))))). Weru máš úkol do příště domluvit kuřimským koníkům, aby si lejna po sobě uklízeli :-)))  Jinak bylo to s Váma opět za pět bodů holky. Dokonce i chvílemi sluníčko vylezlo. Takže fotodokumentace je na svém místě.

 

14.11.2008

Přejeme Vám krásné tři volné dny přátelé:-)))))))

Obrazek

 

9.11.2008

Tento víkend měl ve znaku škaredé počasí. Velká škoda, protože být sluníčka byla by panička naprosto ve svém živlu co se focení týče. Prožily jsme ho  s přáteli a to nejen psími. V sobotu vyšla naše otrlá trojice Weru Bora a Kes, Veru a Sindy a my i za deště na prochajdu. A v neděli jsme si to zopákly i se super posilami jménem Káťa, Dušan a jejich malý René /krásný potomek našeho strejdy Bonela Morávia Centuriona Renča s malinkou Kamilkou v klokance a vizsličkou Adinkou. Byl to fajn odpočinkový víkend.

Obrazek

 

6.11.2008

Repeté Kuřim. Složení Mia, Bora, Sindy, Kes, Weru, Šárka, Andrea a navečer Veru. Bylo to skvělé odpoledne v super babské společnosti. Fotečky zde, koukněte. Nejsem s nima ale moc spokojená. Nastavení foťáku mělo být jiné.

 

4.11.2008

Obrazek

Zdravíme všechny známé i neznáme hafany, hafanky jejich páníčky a lidičky, kteří mi neustále píší a žádají o radu a doporučení koupě vizsličky. Přátelé ani nevíte jak všem moc ráda odpovídám. Nu a teď bychom Vás s paničkou chtěly pozvat na FOTODOKUMENTACI našeho mega výletu s Weru, Borinkou a Kesinkou. Sindynku jsme dnes také viděly ale jen krátce, tak snad už zanedlouho ji uvidíme nadlouho:-). Mega výlet se s našema prdelkama opět vydařil na jedničku. Sluníčko se na nás sice moc nesmálo, ale světlo bylo a hlavně teplo. Takže holky Kuřimačky to je dost, že jsme se konečně sešly, bylo načase!!! K vycházce bych jako panička řekla jen to, že mám obrovskou radost z toho, že Borinka už opravdu narostla zase do krásy, jak uvidíte na fotečkách a je to zase ta naše parťačka šikovná. Koukaly jsme na ni jak z jara, jak už peláší až se práší za kočárem. Malá Kes je tryskomyš, která předběhne i Miu, takže si asi umíte představit co je to za živel. Takže drahoušci sedím tady do noci a dávám Vaše krásná fota na net jelikož je mi ctí zachytit a ukázat Borinku v plné parádě už teď. Weru naberte síly na příští rok, dnes mohu už říct, že jsem přesvědčená, že tu chovnost zvládnete. Holky bylo s Váma zase skvěle, děkujeme.

 

1.11.2008

Přidány slíbené fotky z vycházek a z večerního venčeníčka s Veru a Sindy. Holky prostě bez světla to opravdu nejde:-( Přesto se nám vycházkování s Vámi opět moc líbilo, jste drahoušci. Mia doma opravdu lehla a ani se nehla. Těšíme se na další setkání.

Obrazek

 

30.10.2008

Dnes jsme měli celkem zajímavý den. Už od samého rána, když panička vykoukla z okna, bylo jí jasné, že dnes všechno co půjde přehodí na jiný termín a do Prahy neodjede, protože světe div se SVÍTILO SLUNÍČKO:-) No fakticky bylo dnes jako na jaře. Takže jsem se mohla hned od rána těšit, že dnes se pojede určitě někam ven přinejmenším já a panička, jelikož na pánika neustále jenom čekáme. Panička ráno zburcovala tetu Veru a potom i druhou tetu Weru. Když Vám tady napíši jak to celé dopadlo, budete se asi smát jako my dvě s paničkou. Tak teta Veru od Sindynky na nás byla moc pomalá a pracovitá a mohla z práce až moc pozdě. Druhá teta Weru od Borinky a Kes pro změnu byla na nás zase moc rychlá:-) Když panička totiž teprv končila v kanceláři, tak teta Weru už s holkama štrádovala na pořádné vychajdě.-) No Weru musíme uznat, že jsi to vychytala úplně nejlíp, protože v jednu bylo opravdu nááádherně a teploučko. My jsme šly ven později a už tak hezky nebylo a i sluníčko se už schovávalo, ale byla to taky paráda, prostě hezký podzim. Takže holky moje zlatý a hafanky moje zlatý příště ten čas nastavíme tak, aby nám to vyhovovalo všem třem:-) Panička je cvok do focení tak zase fotila, tak to sem třeba časem dá na prohlížení.

 

29.10.2008

Obrazek

Přidány fotky z našich vycházek. Musíme si jich ještě trošku užít, než půjde Mia na operaci. Potom nás čeká zase nejmíň měsíc vodítko, no uvidíme.

 

26.10.2008

Obrazek

Ahojte všichni, dnes to psaní je opět na mě, poněvadž panička padla za vlast. Hlásím tady, že už jsme z Prahy doma. No jsme, řekněme, že panička tam byla už dřív a já jsem doma tak nadávala, že jsem jí tam byla přivezena a trávila jsem paniččin volný čásek pěkně s ní. Asi už vím, že když budu doma hodně řvát, tak si mě bude brát sebou všude na pracovní cesty že?? Panička sice říká, že bych musela být sakra hodná fenečka, abych mohla s ní na jednání, ale co!!!!! Šak uvidíme. Hlavně, že má panička v Praze tolik hodných hlídacích a venčících přátel, takže jsem se opravdu měla super. Teď jsme teda doma a panička jen vytahala věci z auta a lehla, tak nevím, asi míní po zbytek života chodit špinavá, když to ani nehodila hned prát, jak je jejím zvykem. No pésani tak já Vám tady trošku napíši jak jsem se tam teda měla.Obrazek Chodila jsem s venčícíma kamošema na vychajdy na Kampu a na Ostrov a dokonce budete se asi divit stejně jako já, ale jeden den byla dokonce i panička doslova vytlačena na Petřín. Já jsem si Petřín užila náramně. Než tam totiž paničku jistý HERKULES vytlačil, tak já jsem si ten Petřín dala asi desetkrát nahoru a dolů. Parádička. Jen paničku hodně mrzelo, že nevzala foťák protože ten výhled z Petřína opravdu neměl chybu. Ale když máte kolem sebe Pražáky, kteří Vám řeknou, že s Vámi po Praze 1 půjdou jedině bez foťáku, jelikož každý druhý člověk na Praze 1 má v ruce foťák. To je opravdu fakt. Takže prý pokud nejsem investigativní novinářka nebo paparazzi, tudíž jsem cizinec nebo z lontu a že se mnou nikam nejdou. Přesto jsem si pár věcí nafotila protože Praha je opravdu nejkrásnější město. Na cestě zpět jsme se ještě s radostí zastavily v Uhříněvsi u našich přátel Vendulky, Radima, Klárky, Matýska a hlavně ERNIEHO. Ernie je vizslák jako hrom, takže jsem jančila jak divá. Paničko děkujííííí. K tomuto by asi panička chtěla říct to, že smeká před tím co Vendul ve svých 31letech všechno dokazala a, že jí moc fandí. Bylo s Váma rodinko hodně fajn, děkujeme za pozvání a doufáme, že se budeme potkávat i nadále. Já teda hlavně doufám, že se budu potkávat s Erniem, i když Klárka a Matýsek byli taky dobří adepti na hraní. Fotečky jsou na svém místě.

 

25.10.2008

Úsměv je osvětlovací zařízení pro tvář a vytápěcí zařízení pro srdce.

Obrazek

 

19.10.2008

Obrazek

A aby to Mie nebylo líto, že ji panička téměř nefotila, tak ji sem musíme dát po víkendu samozřejmě také a v plné parádě. Klikni zde.

 

18.10.2008

Dnes jsme byly s Miou opět podpořit  naše přátele na Národní výstavě psů v Brně. Více k tomu zde psát nebudu, jelikož mi to nepřísluší a také dnes měla pro nás trošku hořkou příchuť. Mé komentáře dnes číst nebudete, nicméně myslím, že si přátelé své miláčky poznáte, jelikož pro každého pána je jeho vizsla jedinečná. Takže děkujeme přátelé, že jsme Vás s Miou mohly vidět. Já jako panička a učící se fotograf děkuji, že jsem mohla fotit mé milované plemeno VIZSLU. Gratulujeme všem našim přátelům ke krásné prezentaci. Fotodokumentace je na svém místě.

 

12.10.2008

Obrazek

Přidána galerie alááá MIA. Konečně se panička věnovala pouze své milované vizsle. Tak hafánci  prohlédněte a případné nabídky k sňatku pište do návštěvní knihy:-) MIA si je pečlivě přečte :-)

 

8.10.2008

Obrazek

Hlásíme, že HONY JSOU TADY. My jsme na hony teoreticky připraveny, prakticky nikoliv:-), ale i tak se na ně těšíme, budeme tichými a bedlivými diváky. Jóó a konečně budeme mít doma nějakou tu kačenu. bažanta atd. Výcvik na atrapách totiž fááákt nic moc!!!

 

6.10.2008

Obrazek

Ahoj pésani, konečně jsem se naučila mlátit do té otvírací krabice, ve které není nic k snědku a ukazuje mi to jen obrázky. Jediný dobrý pro nás hafany co v téhle krabici je, jsou paniččiny hry, to je čůčo hafhafbaf!!! Nechápu teda na co je tady ta spící Růža jako má, když nestíhá pořádně ani venčit mně!!! No nic.....Tak už sem můžu napsat pár slov o tom jak se mám. Panička jak vidíte pořád spí, je to prostě lenoch, tak to tu musím napsat sama. O víkendu měly zvířátka svátek, takže i JÁ, jelikož mám čtyři nohy a prý jsem zvíře ve všech směrech. My jsme si ho užily nejlíp jak šlo, lehly jsme na kanape a spalo se nonstop. Ne vážně, venku jsme přecejen byly dosytosti. Zvládly jsme toho zase dost a kupodivu i trochu světla bylo, takže fotečky máme, kouknětě. Máte tam i moje milovaný lidský kamarády Adélku, Jakuba a Martínka. Jelikož o nich panička tady nedávno psala pohádku o lese a neměla sebou foťák, tak Vám je teď vyfotila. Já se jdu teď asi natáhnout na pelech a koukat na Pouta nebo co to je v té bedně. Hafhaf moji drazí hafani MIA.

 

Krátký film Praha uvádí : Šípkové Růženky :-)

Obrazek

 

3.10.2008

Přídány fotky z parku, kde se panička opravdu vyřádila, ani jí nevadilo, že není sluníčko. Takže prohlédněte. Máte tam i něco pro zasmání:-) Alespoň nám to teda připadá opravdu legrační.

 

2.10.2008

Obrazek

Konečně se dostávám k tomu, abych sem alespoň napsala o našem mega výletě s dnes už kuřimskýma holkama:-) Holky a Míša s vypětím posledních sil odstěhovali finální krabici, puntičkářská paní domácí Veru naklidila, naleštila /copak mi to připomíná?? aha už vím SEBE / a místo, aby si po mém vzoru lehla a prospala půl dne, pozvala si nás dvě na venčící návštěvu. Takže po návštěvě naší kalamity Džejn jejich krásný domov vypadal trošičku jinak, ale o tom později. Hodiny ukazovaly 17náct hodin a my s Míou jsme přistály u Veru domu. Za chvíli se přiřítila Sin jak velká voda ,Veru asi po pěti minutách:-) a vyrazilo se směr krásy Kuřimi. Nutno podotknout, že Kuřim celkem známe, ale kudy, tudy nás teta Veru vedla, to ani dnes nevíme. Každopádně jsme po dlouhých hodinách s radostí zjistily, že se snad opravdu blížíme k domovu:-). Naše psí holky se blížily k domovu trošku menší rychlostí než my s Veru. Prostě by si možná ještě tak ze tři hodinky venku pobyly:-) Nicméně já jsem se už těšila na sedánek u Veru v  jejich krásném novém domově. To jsem ale ještě netušila, že budu muset vyšlapat schody a co víc?, ještě umýt  naše prase Míu od bahna. No tak jo, tak jsem jí to bláto teda umyla, nechápu Veru proč jsme jako nemohly jít dál tak jak jsme byly? Šak bys to  uklidila:-) bláto je přece přírodní:-)  Jelikož Mia a Sin byly už čisté, hodná Veru jim nandala na talíř večeři, holky to obě zhltly a pak zalehly, byly z toho mega lítání asi trošičku   zmožené:-). Ale pozor jen do té doby než Veru začala nosit na stůl grilováná prasata, klobásky, tlačenku, jitrnice, jelita a ještě jako bonus sama upekla bábovku. Tak to uznáte, že bylo po spaní. Naše Mía neustále postávala u jídla a vydávala ze sebe pazvuky. Sin je v tomto lépe vychovaná, ta si hlídala svoji kostičku, vrčela na Míu a pěkně ležela na místě. Mía pořád oprdelkovala a jelikož stolek u tety Veru není zas tak vysoký a naše Mía má prostě o nějakých šest kilo víc než Sin, tak prostě prošla kolem stolu, radostí mrskala ocáskem a už to lítalo, nejdřív mi vylila skleničku s vínkem, nutno podotknout, že já pít nemohla, ale trošku jsem si ochutnat chtěla. A za chvíli pro jistotu ocáskem rozbila Veru skleničku s vínem a hotovec. Takže Veru střepy znamenají štěstí, tak ať ho máte v tom novém domově kopec. Děkujeme za pozvání , máte to doma moc hezké. Je nám s Vámi fajn. Pokrátila bych to všechno asi tak, že když kocouři nejsou doma, myšky mají prééé. Jediné co nebylo moc pozitivní, bylo světlo na focení, takže fotečky jsou opravdu bídné a taky nevím čím to Veru je ,ale s Váma na vychajdě nikdy nemám čas pořádně fotit:-)

 

29.9.2008

Obrazek

Víkend byl opravdu slunečný a v neděli to vypadalo, že se snad vrací léto. Takže i když má Mia antibiotika, šlo se ven. V sobotu jsme šli jen na chviličku a Mia byla tak šťastná, že mi neustále skákala na ramena a dávala pusinky. V neděli bylo tak krásně, že jsme vyrazili ven /autem:-)/ s tím, že kde se nám bude líbit zastavíme. Budete se asi divit, ale líbilo se nám celkem všude. Tak jsme projeli asi půl republiky a Mia neustále kňučela, že už chce lítat. Drahoušku nemůžeš ještě tolik lítat. Neděle byla opravdu pohádková, tak jsme si zajeli i do Rájce na zámek. Panička zahrady miluje, tak se nám tam trošku vytratila, ale zase se vrátila. Já teda zahrady taky miluju, ale jen ty ve kerých můžu lítat, tady mě nepustili, takže tahle se mi vůbec nelíbila:-( Fotečky zde.

 

26.9.2008

Obrazek

Milí přátelé, děkuji za Vaše vzkazy od samého rána, čekala jsem na ortel. Takže s velikou radostí  oznamujeme nejen psímu světu, že Miunka má výsledek RTG DKK - dysplazie kyčelních kloubů  0/?!!!  Možná se Vám toto označení nezdá, ale nám se líbí moc. V důsledku Miunčina úrazu totiž pravá strana  nelze již posuzovat, ale nám to nevadí jsme spokojené. Děkujeme přátelům za přízeň.  Dále zde napíšeme, že je Miunka již v pořádku, otok byl způsoben zoubkem.

 

24.9.2008

Zdravíme naše přátele. Takže měly bychom zde asi napsat jak to vypadá KDYŹ VIŽLU BOLÍ ZUB. No nutno zde podoknout hned na začátku, že Mia má nádherný bílý, zdravý chrup, na který slyším chválu i od profíků co se týče psí krásy, ALE. Jako štěňátko si ulomila při jejím hryzání čehokoli, kdykoli kousek zubu. Na veterinární klinice zoubek  tehdy okoukli a řekli že otevřený není, takže dobré a nevadí to ničemu. Ejhle časem se asi zoubek otevřel, jelikož, když jsme přijely domů z lítání s Amčou, tak už to začalo natíkat, tak si myslíme /Veterinární klinika Animalvet i já/, že ten zoubek prostě v zimě nafoukal a dělá neplechu. Dnes už Mia oteklá tolik není a vypadá to dobře, máme antibiotika a ve čt. nás čeká rtg, na který bychom stejně musely. Tak to zvládneme všechno najednou. Zrentgenujeme pánev, čumák a necháme udělat DKK. Pánev být zrentgenovaná musí před vyděláním spojek, takže uspání nás stejně nemine. Tak si na  nás ve čt, vzpomeňte. Doufáme a věříme, že to bude pouze ten zoubek, nic horšího. Chtěla bych zde poděkovat našim přátelům za podporu, víte dobře kteří to jste. Od chvíle, kdy mi Miunka natekla mi tel. psal pouze Mia, Mia, Mia a za to velmi děkuji. Veterinární kliniku Animalvet plně doporučuji, veškeré Miuščiny potíže řešíme zde a opravdu k mé naprosté spokojenosti.

 

22.9.2008  

Dobrý večer všem. Tak dnes jsme prožily fajn výlet ve společnosti našich přátel Vilmuš a Heřmánka , pro neznalce Vilmi a Amíga. Jelikož Amígo fligní, že ho jako bolí nožka, aby nemusel na výcvik. Tak jsme se na toho malého maroda zajely podívat do jeho jeskyňky v Adamově a světe div se Heřmánek lítal jako vítr, žádné kulhání. No je pravda, že když za ním přijede taková krasavice jako je Miluna, tak chápeme že i Heřmánek zapomene, že je vlastně dle papírů marod. Ale Vilmuš, měla bys tomu jeho flignění brzo udělat konec. Výstava se Vám blíží, tak ať máme komu tleskat u toho poháru!!!! Víte přece,  my už jeden máme:-). Jinak musíme uznat, že jeskyňku máte fakt parádní, Vilmi pěkně si naklidila, jen příště bychom s Miou uvítaly nějaké větší pohoštění:-). Tak děkujem za fajn výlet a společnost Amígovci. Jo a abych nezapomněla dnes jsme se po asi deseti letech rozhodly, že pojedeme na výcvik a byl díky nízké účasti zrušen. Takže apelujeme na naše drahé kamarády, spojte se!!!! Fotečky zde.

 

21.9.2008

Obrazek

Tak neděle se nám počasím moc nevydařila, přesto jsme nějaký čas venku pobyli a něco málo nafotili. Tak snad panička nějaké fotečky vybere a dá je sem na koukání. Jinak zdravíme Atoska smrďocha:-)  vítej mezi námi voňavými vizslami.

 

20.9.2008

Krátký film Praha uvádí : Radostné vítání  paničky, povalit na zem a pusinu.ObrazekObrazekObrazek

Tak zdravíme všechny. jak jsem slíbila Mie ,že jí to věčné čekání na mě vynahradím, tak taky činím. A také jsem se rozhodla, že pokud mi to čas dovolí budu se zde rozepisovat trošičku více, takže Verunko pokusím se, aby to nebylo jen flák fotka a jedna věta. Takže je sobota dopoledne a ležíme s Miou v posteli, no říkate si asi, kde je má důslednost??? Mia spí v noci na pelíšku, ale každé ráno potichoučku přijde, sedne si k posteli, smutně kouká, když to nepomáhá olízne mi pusu, pak začne střídavě dávat jednu packu pak druhou a stále u toho tak smutně kouká, že bych jí vážně dala pětikorunu.  Vím Dejve, že jsi to nechtěl, ale já jsem jiná než Ty, nevím jestli je to tak správné, ale jsem to já. Takže Mia a já každé ráno ležíme v postýlce. Teď je sobota, takže nic nemusím. Když odjíždím do práce Mia musí na svoje místo, ale dnes je bájobájo. Abychom se dostaly k tomu co vlastně zde hodlám napsat. Včera  hned jak to šlo jsem svoji milovanou vizslu naložila do auta, no naložila, řekněme, že Mia je první kdo sedí u auta pokud začnu otvírat garáž, takže rozhodně je problém Miu každé ráno nebrát sebou do práce. Jak jsem řekla naložila jsem Miu a jelo se směr Předklášteří, tudíž moji milovaní rodiče. Tam jsme se políbaly a hlavně nacpaly k prasknutí, protože moje mami mi neustále říká, že musím hodně jíst, takže já hodně jím a Mia vlastně hodně jí od narození, takže kam my dvě přijedeme, všechno sežereme. S plnými břichy a naloženým autem jídla, ovoce a zeleniny jsme pokračovaly kousek dál k sestře. Moje sestra Markétka má tři děti dvojčata kluky Jakuba a Martina a princeznu Adélku a taky Westičku Terinku   / West Higland White Terier/, kterou si pořizovali vlastně jako předvoj dětí, takže Terinka je už rozumná devítiletá dáma.  U nás to tak s Miou vlastně taky bylo podobně, prostě jsem si chtěla vyzkoušet mít zodpovědnost za něco živého, před tím než se rozhodnu mít děti. Řekněme, že naše Mia předčila všechna má očekávání a myslím, že jsem připravena dostatečně, poněvadž moje mami vždycky říkala, že když Mia vlítne k nim do domu je to jako kdyby tam vlítlo osm dětí. No maminko, je pravda, že Mia mi dala zabrat, a že nám jako štěňátko lítala po hlavách, ale ono to tak prostě s vizslami je. A jsem nesmírně šťastná, že i když Mia je a bude vždycky hyperaktivní, tak už respektuje všechny mé povely, zaplať pánBůh. U mé zlaté sestry jsme chvíli spočli, vytrávili břicha, oblékli zimní bundy čepice, nabalili děti, psy, baťohy a vyrazili jsme babská jízda směr Národní památka Květnice. Nutno podotknout, že moje sestra má  manžela, kterého děti naprosto bezmezně milují, ale on když nepracuje, tak někde lítá a to doslovně. Můj švagr je totiž v reprezentaci paraglidingu, takže když není na zemi, většinou se podívejte směr oblaka a někde ho tam uvidíte. Bože co mi to připomíná...... no nic jdeme dál. Na Květnici jsme se sestrou naprosto strnule sledovaly naše malé přírodovědce v práci, bylo nám vysvětleno vše o mechu o houbách o stromech o Rulíku zlomocném, který si krásně a bezstarostně roste v ostružinách a o zmrzlých motýlech, kteří ani nemůžou lítat, jak jsou zmrzlí, takže jsem si motýlky přinesli domů a teď asi lítají Markétce v domečku:-). Mia v okamžiku když jsem řekla povel volno, vystřelila jako střela a lítala a lítala a zase lítala, nosila klády do krbu na topení a sledovala zvěř. Terinka je rozumná dáma, takže ta šla vzorně vedle paničky. Adélka asi po dvaceti metrech řekla mamince, že jí bolí nožičky, tak jí Markétka poprvé úspěšně přesvedčila, že jí ty nožičky bolí protože jsou strnulé, a že je musí rozejít, pak že půjdou samy. Podruhé už to ale nefungovalo a tříletá Adélka se cestu domu nesla na koníčkovi.  Můj kmotřenec Martínek cestou kdy vedl svou tetu za ruku, aby neupadla prohodil smutná slova o tom, že je velmi smutný z toho, že ho táta nevzal sebou do Německa na lítání. Tak jsem se mu snažila vysvětlit, že je zima jako v Rusku a, že je mu líp tady s námi, že táta tam mrzne. Naprosto bez zaváhání mi bylo řečeno, že táta nemrzne, protože v BOBINĚ / obytné auto, kterým táta jel/  je topení, takže jsem vlastně přišla na to, že ať řekneme dětem i psům cokoli oni si to stejně odůvodní a udělají po svém. Řekla bych, že tento výlet psí a lidský byl opravdu naučný a jsme se sestrou díky dětem přírodovědcům moudřejší. Po návratu sestra zatopila v krbu, udělala výborný čajík a hlavně udělala topinky. Jo ale jaké??? Vážení tak mohu tady říct, že mě moje vlastní sestra dostala na topinkách.... Jelikož recept na topinky mé sestry sem nemohu napsat, řeknu jen, že jsem si je odvážela i domů, jak byly výborné.  Mia po nich blázní ještě reď a to jí doma čekala plná miska kreker, kuřátka a rýžičky. Moje milovaná rodinko, moc děkuji za čas strávený s Vámi. Máme Vás moc rády. Bohužel jsem neměla sebou foťák, takže fotečky nemáme.

 

18.9.2008

Za poslední dobu se toho u nás moc neděje, no teda vlastně jak se to vezme, řekněme, že co se týká Miušky, tak se toho moc neděje. Panička totiž pořád někde jezdí a říká že musí pracovat. Tak nevím co pořád jako pracuje. Vždycky pracovala a rozhodně jsem nebyla tak často bez ní jako teď. Nejlepší bylo, když se mnou pěkně byla doma, do 12h se leželo v postýlce a to ani nemusím čůrat, prostě ležím jak lazar ani hlavu nezvedám, radši, aby mě panička nevyhostila z těch úžasných peřinek. No ale řekněme, že počasí bylo a je takové, že by psa nevyhnal, tak se teda moc nezlobím. Panička mi to chtěla vynahradit, tak jsem dnes pracovala s ní a fakt mi to šlo, byla jsem opět miláčkem všech. Jen nevím kolik toho vlastně panička napracovala:-), říkala něco v tom smyslu, že bych do rodinného rozpočtu taky mohla něco přispívat, no chápete to jáááááá? fenečka???? Prý bych mohla do cirkusu. No panička pořád jen vyhrožuje, když lumpačím, já už ji znám. Dřív to byl útulek, teď cirkus co to bude příště???  No raději nebudeme říkat co bude příště a necháme se překvapit. Každopádně týden byl u nás pracovní a vůbec nic jsme nepotrénovaly, takže Vám přejeme krásný víkendík a slibujeme, že se po víkendu u nás už něco konečně ve fotogalerii objeví.

Obrazek

 

14.9.2008

Milí přátelé, zdravíme Vás po víkendu. Panička sice moc nefungovala, ale v neděli mě vzala a šly jsme potrénovat ztracenou a vlečky. Musíme tady napsat, že na pachy jsem celkem šikovná.  Nos mám prostě od malinka dobrej. I panička mě pochválila, jen říkala, že ten můj klid na stanovišti teda nic moc. Prostě jsem hyperaktivní vizsla a panička říká, že když už jsem se poděsem narodila, tak že jím asi už zůstanu.  Vážení já si ale myslím, že jsem moc šikovná psí holka. Les a pole miluju, ale nejlepší jsem na aportování golfových míčků, prostě ze mě mají radost véééélikou. My máme radost z toho, že je našemu kamarádu Atoskovi už lépe. Atosku za chvilku už naši Miunu proženeš. Fotečky Vám sem dnes nedáme protože myslíme, že foteček máte na prohlížení plno z velehor.

 

12.9.2008

Přátelé naši věrní. Náš veliký kamarád Atosek od přátel Andrejky a Davida Peškovic potřebuje všechny Vaše pěstičky a tlapičky, tak prosíme všechny naše milované pejsky a jejïch pániky držte mu je. Moc si totiž přejeme a věříme, že Atosek bude co nejdříve fit a prožene všechny fenečky. Andrejko dlouho jsem to sem nenapsala, protože jsem respektovala to, že o tom nemluvíte, ale teď už držíme palečky a tlapičky veřejně. Máme Vás rádi a všechno bude dobré!!!!!!

 

11.9.2008

Krátký film Praha uvádí : Mia loudilka, aneb paničko copak to máš v tašce????ObrazekObrazekObrazek

 

9.9.2008

Obrazek

Tak zdravíme konečně všechny po velice vydařeném víkendu, snad nám přátelé odpustíte naši pomalost:-). Musíme zde napsat, že i když jsme nejdříve přemýšlely jestli pojedeme na ty velehory, tak jsme opravdu udělaly velice dobře, protože máme s paničkou na uplynulý víkend jen jediné slovo - PARÁDIČKA. Takže děkujeme našemu Vilíkovi za pozvání a taky naší Weru za to, že prostě řekla jedééééém holkýýýýý!!!!!!!! Panička nás teda nabalila, nasmažila řízky, naložila masa, upletla svetr, uháčkovala přehoz, nakoupila vše potřebné i věci naprosto nepotřebné, které jsme dovezly nepoužité zpět domů :-) Naložila Weru s Borčou a Michala, tedy pana bankéře, nebo vlastně pana LUCERNU:-) a vyjelo se směr Vilminy, Jardovi a Amčovi VELEHORY. Po cestě která byla opravdu plná zážitků. protože paniččina navigace nás vedla na Mohelnici a teta Vilma přes Šternberk. Nakonec jsme ale našli společnou řeč a navigace se zase přeorintovala. Takže jsme přifrčely na chatičku a velice rády jsme poznaly nové přátele - Plzeňáky. Fajn a pohodové lidičky, prostě majitelé pejsků jsou všichni skvělí bombarďáci:-). Průběh víkendu byl popsán u našich přátel spisovatelů dostatečně. Já bych to pokrátila na pohoda, relax, skvělí lidé, nádherní hafani, dobré jídlo i pití , perfektní příroda, čistý vduch a výcvik. Takže děkujeme všem přátelům za pohodové chvíle strávené ve vyšší nadmořské výšce. Bylo to fajn. Rosáhlá dokumentace paničky zde.

Obrazek

 

31.8.2008

ObrazekTak delší dobu jsme tu neaktualizovali, ale tento víkend byl teda už od pátku opravdu plodný. Kromě toho, že máme doma šampióna, tak jsme si užili volných dnů co nejvíce. Počasí bylo krásné, takže jsme užívali sluníčka a čerstvého vzduchu. Mia byla spokojená a panička vlastně taky, prostě hezký víkendík. Musíme tu napsat, že Mia je opravdu stále šikovnější a opravdu reaguje okamžitě na všechny mé povely. Dělá mi opravdu radost, uvidíme jak jí to půjde dál holce mojí zlaté. Miunidlo už vedle mě spí jak pravá utahaná vizsla, dobrou ty moje hyperaktivní princezno. Musíme tu ještě říci, že zase plánujeme cestu do Prahy, protože další naši známí si pořizují vizslí štěňátko, tak se za ním pojedeme s Miou podívat. Přejeme Vendulko a Radime ať Vám ten psí kluk dělá jen radost.  A že to bude radost stoprocentní si můžete být jistí :-). To Vám totiž garantujeme a myslím, že ne jen my, ale všichni naši psí přátelé. Fotodokumentace ze slunečného víkendu zde.

 

 

 

 

30.8.2008

MIA LOTRANDOVÁ - ČESKÝ ŠAMPIÓN V LOTROVINÁCH

Obrazek

 

29.8.2008

Dnes jsme se po delší době viděly s Veru a Sindynkou. A  doufáme, že se potkáme i s dalšími přáteli ....... Veru se Sindy nás opět nezklamaly, protože když  jdeme s nimi, tak máme jistotu, že se naše psí nádhery vylítaj do mrtva. Kromě všudepřítomné psí líbačky, byla  i zvěřina, potkaly jsme zajocha a bažantí slepičky, holky vystavovvaly krásně, ale zajocha obě prohnaly. Nutno ale podotknout, že to byla chyba paniček, protože paničky prndaly, jak jinak že Veru?.-) Holky bylo fajn Vás zase vidět a příště valíme i na tu točenou:-). Fotečky nějaké budou, jen co se panička donutí je stáhnout.

 

14.8.2008

Dnes zde musíme napsat, že podle vyjádření Miunčina operatéra MVDr. Dvořáka Ph.D půjdeme na vydělání spojek, které má Miunka v pánvi až na podzim. Bylo nám dnes řečeno, že to nevadí, že to tam stále má. A i my jsme usoudili, že je lepší operovat Miunku až nebudou taková vedra, jelikož bude po operaci muset být opět nějakou dobu pouze na vodítku, protože kost bude po vydělání spojek křehčí. Takže to bude pro Miušku lepší na podzim, teď si užívá vody a tepla a lítá jako vítr. Tím chci říct, že snad je už vše krásně srostlé, Mia lítá joko dřív. Děkujeme našim přátelům za podporu a ještě na nás trošku myslete teda na podzim. Snad to bude už s Miuškou všechno v pořádku.

 

A dodáváme také pár nových foteček s kamarády Lordem a Elizabet a také pár večerních foteček, jelikož už je dřív tma,:-(ale nám to nevadí :-) zde.

 

11.8.2008

Obrazek

Mia zdraví všechny vižlí kámošky a kamarády a moc se těší až si společně zase zablbnou a zacvičí. Panička se omlouvá za opožděné reakce na vzkazy, nějak teď nestíhala, ale taky se moc těší až Vás všechny zase uvidíme. A dokonce slíbila, že vybere zase pár našich foteček tak můžete kouknout jak rostu. Přejeme Vám krásný týden přátelé.

 

5.8.2008

Obrazek

Dodáváme několik slíbených foteček z vycházek a času který trávíme s Miou. Jsou zde k nahlédnutí.

 

3.8.2008

Obrazek

Zdravíme všechny naše přátele a hlavně jejich zrzavce. Za poslední dobu se toho u nás děje bohužel celkem dost a proto nestíháme zde aktualizovat. Chceme tu ale každopádně říct že MIA se má skvěle, roste stále do krásy a snad už ji opouští i jeji faleška. Takže sláva....... Panička se pokusí sem dát co nejdříve nějaké fotečky. A tahle fotečka vypovídá  vše o vztahu pán a pes. Mio mám tě moc ráda a samozřejmě nejen já, ale i celá tvoje rodina. Přejeme Vám všem krásné budoucí dny.

 

28.7.2008

Dnes jsme bohužel nemohly jet na Peťin výcvik. Tak jsme se alespoň večer zastavily u holek v Řečkovicích. Verunka se Sindy už na nás čekaly, no vlastně nečekaly, zrovna večeřely:-)  Takže po dobré večeři jsme kolem půl osmé vyrazily na procházku za kterou holkám děkujeme. Prostě relax paniček a naše magorky vizsličky si vystačily. Když je totiž Mia a Sindy pohromadě dějí se psí kusy:-). Paničky zase pořád prndaly, takže se ani nefotilo. Sindynkovci přejeme Vám krásnou dovolenou.

 

27.7.2008

Počet návštěvníků webu dnes dosáhl 5000. Moc děkujeme za Vaši přízeň.

 

27.7.2008

Obrazek

Tak zdravíme Vás po víkendu, který byl tak trošku odpočinkový, ale  také jsme se vydali i s Miou na výlet na Slovensko. Byl to pro nás neuvěřitelný relax a moc děkujeme. Mia si to zahraniční výletničení užila jako správná vizsla. Jelikož jsou žně a kombajny posekaly ta vysoká pole, najednou se nemají zajoši kde schovat, na výcvik jako dělané. Takže jsme trošičku i potrénovali. Tolika zajochů jsme opravdu ještě neviděli. Hory, kopce, voda, krásná krajina....... co říci víc. Cesta domů byla celkem dllouhá, takže i panička si udělala spaní vzadu na sedadlech, to se panečku spalo. Foteček pár máme, tak můžete kouknout.

 

22.7.2008

Obrazek

Včera jsme po delší době byli s Miou v Popůvkách na výcviku Peťky Lokyšové a jelikož opravdu nějak nestíhám psát víc tak doufám že fotky, které jsem nafotila vypovědí všechno. Peťko děkujeme a holky Vás jsme rádi viděli. Velká chvála od nás směřuje všem co tam byli, protože všichni udělali veliký pokrok. Největší bombardák večera byl ale Amigo, který napoprvé přinesl a poté i dohledal nejméně 10kg zajocha. Takže gratulace od nás Amígáci. Dava od Věrky už to samozřejmě taky umí o něm snad ani psát nemusím, je to prostě nejen šikovňák ale i můj miláček, pusinku posílám Davíčku. Naše Mia je fiškulín ,takže ta těžkého zajocha donesla pouze pokud hrozilo, že jí ho někdo čmajzne. Děkuji miláčku, že jsi dnes cvičil Miu a snad vše bude dobré. Já včera jen a pouze fotila, foteček je hodně takže vydržte mi prosím holky.

Obrazek

 

20.7.2008

No nejsou krásní? Chybí jen Atosek a Darp a jako fotograf bych byla spokojená.

Obrazek

Tak Vážení návštěvníci Miuščina webu, můžeme Vám tady s velikou radostí oznámit, Obrazekže další naši psí přátele Andrejka a David od Atoska a Darpa si v sobotu za sluncem zalitého dne v překrásné zámecké zahradě ve Slatiňanech řekli své ano. Tím pádem už i hafani jsou pouze Peškovic a my jsme u toho opět nemohli chybět. Tentokráte to bylo ale bez Miušky. Ta si pěkně užila víkendík u našich rodičů a dle slov našich si to opravdu opět náležitě užila nejen Mia ale i moje maminka a táta.:-). Tímto bychom zde chtěli Peškovic rodince poděkovat za pozvání a opravdu nádherné zážitky z jejich slavného dne. Andrejko a Davide opravdu jste to měli nááádherné. My Vám přejeme i zde do společného života jen pohodu, lásku a hafanům ten Váš budoucí dům s tou obr. zahradou. Jste nádherný pár a jsme rádi, že Vás máme za přátele. Jelikož toto jsou stránky naší Mii a také nám nepřísluší více o tomto dni zde psát. Řekneme jen hodně štěstíčka v manželství Vám přejeme a děkujeme. Fotečku Vám sem ale nějakou musíme dát. Takže i když jsme si tam říkali, že Andrejka jako Andrejka a David jako David:-) Tak myslím, že jsme si každý vybrali toho správného. Novomanželé Peškovi gratulujeme. Ale Andrejko sluší Ti to opravdu s obouma:-).

 

16.7.2008

NÁŠ STREJDA BONEL MORAVIA CENTURION alias JOEY MÁ ŠTĚŇÁTKA a jsou opravdu kouzelná, takže mrkněte k nim, nebo též k princezně SISI Z KRÁLOVA DVORA, která je všechny porodila. Tímto zdravíme i pana Krále a přejeme ať Vám krásně roste to bezvadné nadělení.

 

16.7.2008

Tak dnes se asi panička trošku rozepíše a udělá tím radost tetě Veru od Sindy, která nám vždycky říkala se smíchem, že sem panička napíše tři řádky,  flákne sem fotku a hotovec. Tak Verunko, nějak jsem se teď trošku zastavila, tak  budeš čubrnět jak se rozepíši. Takže jen za paničkou zaklaply dveře u domu, tak jsem jí zas políbala a hlavně vynadala, kde to jako zase byla....... Ale co, já si totiž užívám moji falešku jako trám, takže si dělám doma pelechy, kňučím, chtěla bych to miminko a oni  mi všechny hračky schovali, prostě hrůza!!!! Ale hlavně Vážení, teď mám takový apetit, že už málem nevypadám jako vizsla, ale jako bernardýn:-) A za to může náš pánik, který Miušce připravoval jen samé mňamky a plné misky, aby naše princeznička náhodou nezhubla a pěkně ji rozmlsal. Takže drahoušci moji u nás doma je konec s plnýma miskama, a já si to pohlídám..... No a aby toho nebylo málo, tak jsme se opět zařadily mezi naše přátele a musely jsme dnes navštívit také veterináře, protože, když pomineme falešku jak trám, tak má Miunidlo zánět v oušku, myslela jsem, že to bude dobré ale raděj jsem zašla k veterináři na kukandu co kdyby že. Takže si doma drbeme, ucho, honíme a vystavujeme muchy, nosíme si všechny psí i lidské deky nevědomky do stanového pelechu a pořád si to pod sebe různě rovnáme a stále s tím porovnáním nejsme spokojené, takže to ještě okňučíme a pak asi po půl hodině vyčerpáním usneme. Tak toto je obrázek našich posledních dnů. A Teď se hlavně dostáváme k příjemnějším věcem, a to, že jsme se včera potkaly s našimi přáteli. Weru s Borinkou a Kes ,Vilmou a Amčou, Verunkou a Sindy a nesmíme zapomenout na Míšu. Michale děkuji...-) a víc k tomu tady psát nebudeme. Holky můžu Vám říct, že jsem včera lehla tak jak jsem dojela a hotovec .Mia byla na tom líp, ta se samo šla opět nažrat!!!!!! .:-) Panička by tu dál chtěla napsat, že Borinka je slabší, ale má neustálou chuť k vystavování a lovení, takže lovec jak má být. Operace doufáme a věříme, že všechno spraví. Nebudu tady psát víc ani nebudu psát do knihy přání. Weru ty víš, že Vám přejeme jen to nejlepší a že věříme, že všechno bude dobré. Werunko pokud to budu stíhat, tak zítra dojedu. Holky naše zlatý moc rády jsme Vás všechny zase viděly. Pár foteček zde.

 

12.7.2008

Zdravíme všechny naše přátele a i Ty, kteří chodí na naše stránky koukat, i když je třeba osobně neznáme. Dnes jsem se jako panička Mii rozhodla sem napsat prosbu a odkaz na web našich skvělých přátelWERUNKY A BORINKY. Tyhle dvě naše holky teď prožívají něco, co my s Miou máme snad už téměř za sebou. Protože dobře víme co to pro nás znamenalo mít zdravou fenku, bylo nám úplně jedno jestli to bude stát 1kč nebo 100 tisíc. Tímto chci říct, že operace našich mazlíků bohužel stojí peníze, pokud teda nemáte pejska pojištěného. Proto bych  zde chtěla ještě jednou napsat Werunko, Borinka bude v pořádku, kolínko ji zoperují a bude běhat jako vítr a my už se na to jak si s Miou zalítají moc těšíme. Werunko stála jsi při mě celou dobu, když jsem s Miou prožívla peklo na zemi a já jsem Ti za to nesmírně vděčná, jsi vzácný človíček a mám Tě ráda. Takže Borinka bude v pořádku a s námi můžeš počítat, že i s penězi pomůžeme. A Vy ostatní, kteří si to tu přečtete, prosím otevřete svá srdíčka a pomozte také. Děkujeme.

 

8.7.2008

Obrazek

Panička by dnes chtěla poděkovat našemu sluníčku Verunce. Verunko děkuji , že mi dodáváš tolik energie. A velice tady poděkuji i za zítřek. A Vy si hlavně užijte zase to moře. Jo a na to že se mi odstěhujete na trvalo do Indie ryyyyychle zapomeňte!!!! Za prvé Mia je na Brixi zvyklá a za druhé by mi bylo smutno. Takže děkuji Vančurovci.

 

6.7.2008

Obrazek

Dnes navečer jsme se po dlooouhé době viděly s Terezkou a Anginkou. Moc jsme se na ně s paničkou těšily. Panička mi to řekla už dřív, a já se opravdu nemohla dočkat, protože ANGIENKU znám od miminka a je to taková moje psí maminka a MOC MĚ TOHO NAUČILA. Třeba jak se honit za tenisákem a jak si štěkáním vymrčovat to co chci:-) Ne vážně ona je prostě Angie už dáma, která není takovej poděs jak já, je už rozumná, tak panička doufá, že taky s věkem zmoudřím, ale já jsem paničko přece chytrá až moc, no řekněmě spíš vyčůraná, prostě vizsla jak vyšitá. Takže holky moc děkujeme za vycházku, bylo s Vámi hezky. A jelikož panička furt prndala s Terkou tak moc nefotila. Takže se dokopala probrat  a dát sem i pár starších foteček, aby jste taky měli tento týden u nás na co koukat. Přejeme všem krásný týden.

 

1.7.2008

Obrazek

Ahoj všem, tak přesto, že tady panička stále dluží starší fotečky, musíme Vám sem dát fotečky ze zatopeneho lomu v Blansku, kde jsme dnes odpoledne prožily opravdu příjemné chvíle s našema holkama Veru a Sindy. Teda nebýt Verunky, která nám prostě zavolala a řekla jede se a hotovec, tak nevím, protože panička je ted nějak moc v poklusu, nestíhá. Takže i když na nás holky samozřejmě zase čekaly, tak se dočkaly a my s paničkou jsme k nim dofrčely asi jen s hodinovým zpožděním:-) to je úspěch holky:-) s moji paničkou že???  Políbaly jsme se po delší době, nasedly jsme a jelo se. V lomu je opravdu krásně čistá voda a bylo tam moc hezky, takže jsme ani nevnímaly, že vlastně ležíme a opalujeme se na vlakovém nástupišti a frčelo vedle nás jedno Pendolíno za druhým:-) Ale pro tu čistou vodu, kam se nebála ani panička vlézt jsme ty vlaky ani nevnímaly. Teda Sindynka ještě trošku jo, ale jen trošku, Veru co bys chtěla, když jede Pendolíno půl metru od nás????? Takže ve zkratce holky bylo nám s Váma hezky ostatně jako vždy, jo a Veru to mikádko nemá chybu. Naše Mia spí jak zabitá z toho neustáleho aportování a hraní se Sindy. Všichni jsme si to prostě užily, holky děkujeme.

 

30.6.2008

Obrazek

Tak přivítání u nás proběhlo a panička je teď nějaká cíťa, tak i slzička jí ukápla, já jsem jí  nadala, že to bylo naposled co odjela někam beze mě, no a ona se jenom usmála, tak nevím, jestli se nemám radši odstěhovat jinam!!!! Budu o tom přemýšlet tím svým psím mozečkem:-) Jinak včera mě hned vyvezli k vodě a kromě vodní práce jsme po hodně dlouhé době zkusily výstavní postoj. No není to ještě ono, protože tam mám ještě ty spojky, které půjdou v nejbližší době ven a pak už nás čeká snad jen radost a smích, protože jsme si toho zlého za ten rok užily až moc. Panička slibuje, že sem dodá co nejdříve fotečky, které dluží a i nějaké nové fotečky a video, jen co se trošku zastaví a najde čas.

 

27.6.2008

Obrazek

Zdravíme všechny naše přátele po delší době, za kterou se u nás něco důležitého změnilo. Ale tohle jsou stránky naší Miušky, ne pániků, takže se budeme zde věnovat hlavně a jedině naší princezně, kterou jsem po době, kdy jsem ji neviděla málem ani nepoznala :-) Je krásnější, silnější a vyspělejší. Je to prostě ta nejhezčí psí holka na světě a naše psí kamarádky nám to odpustí, protože vědí, že u nich doma to cítí úplně stejně. Takže drahoušku můj  jsem nesmírně ráda, že jsem zase s Tebou a věř, že jsem Tě tady chvíli nechala jen proto, že jsem si potřebovala trošku odpočinout. A musela jsem se úplně smát, když jsem slyšela Miu jak strašně mi nadává, jako co jsem si to dovolila jí nechat samotnou, to bylo nadávek a mrčení a kňučení. Mia je prostě psí povídačka, všechno mi nažalovala, takže vím úplně všechno co se tady dělo. Tím chci říct, že jsem ráda zase zpět a moooc se s Miou těšíme na všechny VÁS, naše přátele.

Obrazek

 

14.6.2008

Jelikož zde dlužím dost fotek z chatičky u Káti od Haňulky, z vycházek i oslav a taky hlavně z Horky od Honzíka, které jsou opravu nádherné, ale je jich moc a já opravdu nestíhám je probrat. Požádala jsem svého skvělého kamaráda a počítačového guru, aby byl tak hodný a dodal fotečky místo mě. Takže pokud se tady to zde zčervená, tak děkuji Honzovi a Vy můžete prohlížet.

Obrazek

 

14.6.2008

ROZLOUČENÍ S PANIČKOU. BUĎ TU HODNÁ PRINCEZNO A NEZLOB.

Obrazek

 

13.6.2008

Včera jsme se po delší době viděly s Verunkou s Brixi, Veru se Sindy a Jančou s Aimee a Rosie. Holky chci Vám všem moc poděkovat, byl to pro mě relax a před tím co mě teď čeká, příjemná změna. Andrea.

MIA - já jsem spokojená vždycky, když mám kolem sebe kámošky a můžu lítat, takže díkec hafanky za čupr lítáníčko. Já potřebuji k životu jen lítání, žrádlo a páníky. Ty teda jen když mě neprudí.

Obrazek

 

7.6.2008

Moc všechny zdravíme. Panička nebude moci teď nějaký čas aktualizovat. Takže Vám všem přejeme krásný víkend a následné dny. Moc se na Vás všechny  s paničkou zase těšíme.

Obrazek

 

2.6.2008

Výcvik s výcvikářkou Peťkou Lokyšovu byl dnes opravdu náročný a to nejen na úkoly, ale i na temperaturu. Byl prostě pařák. Hafani, ale makali stejně jako o život a po hledání vypili misu vody, někteří si lehli a hodné paničky je polévaly vodou. No abych to řekla jasně, dnes celá naše  skupina zamířila do polí ve Slatině a cvičilo se a hledalo se ostošest. Pocvičili jsme tak nějak všechno, podle toho, jak je kdo daleko s výcvikem a naše paní učitelka Peťula musela být štěstím bez sebe, že může mordovat tolik hafanů :-) Ona mi ten výraz odpustí, protože mě zná. Děkujeme Peťulko opět se Ti podařilo vyflusnout víc mě než naši Miu :-). Ještě musím podotknout, že zvěř tam byla, a dokonce nám Peťulka nasolila slepici bažantíka i domů, takže díkec. Po výcviku ji chlapovi upeču:-) Fotečky zde. P.S. Děkujeme Janči od Aimee, že nám našla část vodítka, jinak už bychom na ty vodítka museli jít asi dřít do dolů:-) / To je totiž tak,  když panička cvičí, fotí a stíhá milion věcí!!!! Pániku doufám,že se zamyslíš./

 

1.6.2008

V neděli jsme se po návratu domů ze super akcičky na chatičce okoupali, oholili a učesali, abychom zase vypadali čistě. Hodili jsme malé spinkání a plni nových sil, jsme vyrazili na plánované letiště, bylo krásně, tak jsme se rozhodli, že pojedeme všichni. Na letišti zase Mia vystavovala jako divá ,protože plocha letiště je plná syslů. Náš Dejv si zalítal , i panička letěla, jen já dnes  zůstala zase dole na zemi, je to na té zemi prostě jistější že? Jsem pes ne pták....... Fotečky zde.

Obrazek

 

31.5.2008

Ahojte všichni, tak přesto, že panička měla hodně odpočívat víkend byl opravdu plný zážitků. Bylo krásně, takže se panička rozhodla, že bude odpočívat, ale nemusíme snad být zrovna doma. Takže jsme přijali  pozvání tety Kačenky od Ariettky a v sobotu, jsme přijeli za nimi na chatičku. Byla to plánovaná akcička přátel a hafanů. Chatička i okolí bylo nádherné, takže jsme si užívali odpočinku a her. Vůbec nám nevadilo, že nemáme elektřinu a vodu jen ze studny. Zuby jsme si čistili u studny a večer jsme trávili u ohýnku a stejků. Papka paráda, fajn lidičky a Mia po víkendu jenom spí. Takže Kačenko a Jirko moc děkujeme za pozvání. Máte u Vás moc krásně. Jo a v Lučkovicích páček Fotečky z této akcičky zde. Společné závěrečné foto Vám sem dám, aby jste viděli, ty naše nevyspalé, unavené a nemyté obličeje, je to opravdu super pohled, nejhezčí jsou samozřejmě naši hafanové :-). Děkujeme přátelé bylo to fajnes.

Obrazek

 

30.5.2008

Tak dnes máme s paničkou pro Vás hezkého chlapa. Panička se teď trošku šetří, tak Davídek funguje na plné obrátky, zlatíčko naše, už ani tolik nelítá po světě, takže hurá. Uvidíme jak mu to dlouho vydží :-) Asi moc ne, už v neděli zas plánuje letadlo, ale jen sportovní, takže snad přiletí i zpět :-) Pár foteček zde.

Obrazek

 

28.5.2008

Vážení přátelé a milovníci nejen MOK. Jsme velice potěšeni, že z naší ankety vyplývá, že všichni po svých hafanech uklízíme exkrementy. Jsme nesmírně rádi, že už snad nebudeme téměř všude šlapat do hovínek. Dnes vypisujeme  novou  anketu.

 

27.5.2008

Tak dnes bylo tak krásně, že panička zapomněla na to že jí bolí v krku /večer se ukázalo,že to nebyl zrovna nejlepší nápad/ nasadila mě do auta a jelo se na druhou stranu, než obvykle jezdíme. Chvíli jsem čučela na paničku jak puk, jako jestli mě veze fakt už do toho útulku, který mi pořád slibuje, když lumpačím. Tak jsem raděj poslušně mlčela, ale ne dlouho, protože za chvíli se ukázalo, že nejedeme do útulku, ale za Amígem jujujuj. Už na nás s paničkou čekal, nasedli k nám a jelo se směr rybník v Předklášteří. Panička tam má rodiče a vyrůstala tam, tak to tam dobře zná. No o návštěvě paniččiných rodičů se asi podrobněji vyjádří Vilma na Amčových stránkách. Já tu jen napíši, že jsem Vilmi ráda, že si Amígo klokan nic nezlomil a že přežil návštěvu átria ve zdraví. Každopádně podle mě má Amígo místo nožiček pérka :-).Pak už jsme zamířili k rybníku a už si užívali jen pohodičku, no Vilma pořád dělala, že se učí, tak jí to budeme věřit :-) Pocvičili jsme aportek a prostě parádička. Ve čtyři hodiny odpo. jsme se vydali na cestu do Řeček, kde jsme nabrali naše sluncata Veru se Sindy a  jelo se na Petin výcvik, tentokrát do Popůvek k rybníku. Takže pokračování započatého, jen s výcvikovovým doprovodem jménem Petra Lokyšová. Pocvičili jsme poslušnost, aporty vodní, pozemní i ztracenou, jen nám dnes chyběl nějakej živomrtvej pták!!!! Tak doufáme, že s tím paní učitelko Lokyšová do příště něco uděláš :-) Nějak je těch ptáků málo nebo co!!!! Jinak rybník v Popůvkách bomba, Mooc se nám tam líbilo. Fotky zde. P.S. Vilmuš si u mě v autě zapomněla krásnou mikču Adidas a ještě hezčí červené sluneční brýle. Takže kdo by měl zájem a dá víc korunek, tak si věci slavné osoby jménem Vilma Mádrová může odnést domů. Panička naznala, že se každá kačka hodí. Ale pod 10 kč nejdem!!!!!

 

26.5.2008

Obrazek

Verunko od Sinďulky dokopala jsi mě, takže než naberu zase směr nemocnice, tak sem napíši, že v neděli jsme pobyli ještě chvíli s Brixinkou. Pak jsme frčeli k našim a k ségře. Byla to pro nás odpočinková neděle. Jen podotknu, že ty děti opravdu nejsou naše :-) I když teda do Adélky se pánik zamiloval, on je prostě na holčičky. Takže naše zlato Mia mezi dětmi mé sestry a sousedek. Fotky najdete zde.

 

24.5.2008

Obrazek Haló,haló velikou novinu Vám tady hlásím moje psí kámoška Brixinka je už Vančurová. No ona totiž není Vančurová jenom Brixinka, ale je Vančurová i Verunka. Normálně jsme tomu prvně nevěřili, ale je to tak, ve čtvrtek si prostě řekli, že se vezmou a dneska si naši přátelé Verunka a Jirka řekli své ANO. A my jsme u toho slavného dne samozřejmě nemohli chybět!!! Takže novomanželé Vančurovi, ještě jednou Vám přejeme do manželství jen to nejlepší, pohodu a hlavně lásku. Milujte se stále jako doposud, jste krásný pár. Buďte dobrými páníčky pro vaše zlatíčko Brixinku a občas nám jí zase nastěhujte k nám:-) Naše psí holky se prostě potřebují. Děkujeme za pozvání a oplatíme Vám ho, jste rádi????? Miunčiny stránky se totiž na pár měsíců promění na stránky svatební, protože ve svatbách se bude pokračovat. Teď jsou na řadě Andrejka a David od Atoska a Darpa, tak se snoubenci na Vás móóc těšíme...... Jsme natěšení na další nádherný pár. Aby jste jen nečetli o tom jak se berou naši psí přátelé, fotečku Vám sem dát musíme. Takže Vančurovci přejeme krásnou cestu životem, cestujte pouze s úsměvem na rtech a se psíma granulkama.

 

22.5.2008

Táák a je to tu mám rok a půl užila jsem si ten slavný den tak nějak po pánikovsku :-). No každopádně panička říká, že i ten výraz,.... celý pánik :-) :-). Takže happy birthday dear Mia. Jsi náše princezna. Děkujeme všem našim přátelům, kteří si na můj rok a půl vzpomněli.

Obrazek

 

20.5.2008

Dnes nám díky hroznému počasí odpadl soběšický výcvik, takže jsme se večer povalovaly s paničkou doma. Před tím jsme ale frčely za naší tetou veterinářkou. Hanička nám pěkně pokrátila drápečky, má totiž nejlepší salón v Kuřimi na psí pedikuru a manikuru   :-) :-) :-).      Ne vážně, pěkně nás zmerkla svým študovaným očkem a řekla nám, že už nožička trošku sílí. Tak jsem teda s úžasem nechápala jako kde Haňule myslí, že nám ten sval už zesílil??????  Ale když to říká odborník, budeme tomu věřit. Takže věříme, že naše léčba zdárně pokračuje směrem do finále. No ale víte co nás dnes vlastně na klinice u tety Hanky čekalo???? No přece šeltií mimina, no vlastně oni už povyrostly, takže mají už devět týdnů a za chvilku půjdou ke svým novým pánečkům. I když nevěřím, že se s nima Haňule rozloučíš, takže si řekneme za čtrnáct dní kolik sis jich nechala:-). Jsou krásní co Vám máme povídat, však se na ně podívejte. Foto nejen pupíčků zde.

  

16.5.2008

Obrazek

Tak dnes to bude především pro psí holky.Takže psí hafani si překlikněte třeba na Sindynku:-) a holčiny pro Vás tu mám dnes fešáka jak hrom, jsem z něho ještě teď cela paf, je to náš kamarád Deny. Ale pěkně od začátku. Dnes si panička odpoledne řekla, že bariéry se musí rozbourat a čím dřív, tím líp. Naložila mě do auta a jelo se směr park Lužánky. A proč ty bariéry???? V lednu tohoto roku se mi zde stala ta nehoda. Panička si tenkrát řekla, že už do Lužánek nikdy nepojedeme. Ale dnes jsme toho strašáka, který nad Lužánkymi pro nás byl zrušily a to pořádně. Kromě našich starých známých jsme se setkaly samo s našim výborným kamarádem Denym a jeho paničkou Helčou. Psí holky a kluci co Vám mám vykládat Deny od posledně nějak zmužněl:-), je to hafan jak má být a dělá paničce Helče jen radost. Abych tady uvedla míry a váhu. No míru nevíme, ale určo psí holky dobrýýýýýý a váha prý kolem 34kg. Holky to je hafan co?????? Tak Vás odkazuji na jeho webovky, tam ty míry určo najdete. Takže, abychom to dnes pokrátily, kromě toho, že jsme rozbořily bariéru, tak jsme si odpoledne krásně užily ve společnosti našich skvělých přátel a moc jim děkujeme. Fotodokumentace zde.

 

 

13.5.2008

Včera jsme prožily super večer u holek v Řečkovicích. S Veru a Sindynkou je to vždycky super, je to prostě naše krevní skupina. Já Sindynku zbožňuju a paničky si pěkně povykládaly, ostatně jako vždycky. Sice jsme včera potkaly více kamarádů Charlíka, Jašiku nového kamaráda Edu a jeho černého kámoše, ale Veru a Sindy jsou prostě Veru a Sindy. Venčení se hoooodně protáhlo, takže jsme se vracely až  za tmy, ale holky s Váma je to fajnes Děkujeme, tady pár foteček.

 

12.5.2008

Zde je  fotodokumentace ze slunečné neděle, kdy naše vizsla zase ukázala, že je spíš vydra.

Obrazek

 

10.5.2008

Dnes jsme s paničkou jely do Slavkova na klubovou výstavu podpořit  naše kamarády  v jejich vystavním umu. A můžeme tady s paničkou jen konstatovat, že vyhráli Ti nenejlepší. Takže gratulace od nás obrovská pro šampióna, klubového vítěze Agiska  Alderona Laváre Morávia, Zuzko prostě paráda, radost na Agiska koukat. Dále Glenovi z Panských lesů, který vyhál v pracovní třídě. Merlinkovi Benovi z Liderovic za třetí místo v pracovní třídě. Lenčina  Meggie Dixi Laváre Morávia taky potěšila druhým místem ve svém kruhu a Dakota Laváre Morávia třetím místem ve svém kruhu. I ostatní naši kamarádi si odnesli všichni výbornou, Takže gratulace Borušce Borce z Labské Lhoty, Amigovi  Bellesa del Sol, Davíčkovi  Akcezal i Alfíkovi z Liderovic. Přátelé naši moc Vám ten úspěch přejeme, jste prostě jedničky. Ještě abychom nezapomněli na naši princeznu Ariettku Laváre Morávia, která si odnesla chovnost, tak teď už mají frontu ženichů před barákem:-).  Kači ať si Tě Jiřin hlídá :-) Fotečky bohužel nemáme, protože si panička sice vzala foťák, ale bez karty. Takže se pokochejte u našich kamarádů.

 

8.5.2008

Obrazek

Dnešní slunečný den jsme prožili opět ponejvíce venku s přáteli, bylo hezké si posedět poprvé na zahrádce u dobrého obídku a to sluníčko jujujuj. To bylo něco na paničku. Já jsem celkem na restaurace zvyklá, poněvadž jak říká panička, jsem vzorná psí holčička a proto mě s pánikem berou od miminka všude sebou. Ale pozor panička říkala, že když jsem byla ještě malé štěňátko většinou jsem poslušně neseděla u stolu, ale byla jsem pěkně v kuchyni a kontrolovala jestli to dobře vaří.:-) To se teď náš kamarád, kterému daná restaurace patří asi četrí :-). Ale prosímtebe šak je to čisté štěňátko:-):-). Ale hlavně mě dnes panička s pánikem vzali k vodě a zase jsme trénovali aportek a rehabilitovali nožičku. Já jsem totiž spíš vydra než vizsla, já prostě vodu miluju. Pánik natočil dvě videa / u pozemního aportu si hlavně všiměte, jak Mia chytá mušky, fakt ju doslova prudily :-):-) /  tak můžete kouknout a taky na pár foteček od rybníka.

 

7.5.2008

Tak dnes jsme prožili krásný volný slunečný den. Jelikož jsme měli odpočinkovat na zasloužené dovolené a museli jsme ji bohužel odložit, dnešní den a snad další dny nám to trošičku vynahradí. Pevně v to doufáme. Fotodokumentace z dnešního dne patří převážně spíše do rodinného alba, ale jednu fotečku Vám sem prostě dát musíme. Říkal teda pánik. A to jak jeho holky umí poklony :-). Pánik si myslí, že jsme je složily jemu, ale to se plete kluk náš milovanej :-) :-). On totiž neví, že nás tak včera naučila Peťka downovat v jedné vteřině s bolavou nožičkou. Jinak to totiž Mie dost trvá než se složí i s prdelí :-).

Obrazek

 

6.5.2008

Právě jsme se vrátily opět ze soběšického výcviku. Byl nám přínosem, protože jsme se s Miou soustředily na to co nás teď pálí nejvíc a to na downy a klidy. Vystavování slepičky nám celkem šlo, poněvaďž se Mia do zvěře dostává poměrně často. Jen nám to po operaci trošku haprovalo, bylo nám dnes řečeno znovu i Peťkou, že vystavení neznamená pokrčení jakékoli nožičky, ale nám dobře známý a často používaný strnulý postoj ve chvíli, kdy pach zvěře  fena či pes nasaje. Dnes jsme teda vystavily i s nožičkou, jen ty klidy a downování, ach je. Děkujeme Petře za živou slepičku.

 

6.5.2008

POZOR!!! HLEDÁJÍ SE PÁNÍČCI PRO KRÁSNÉHO 10 měsíčního BOXERA BEZ PP!!!
BLIŽŠÍ INFO. na www.arkazhanacova.estranky.cz.
PROSÍME VŠECHNY, JEJICHŽ PEJSCI MAJÍ SVÉ STRÁNKY, ABY ZVEŘEJNILI TUTO PROSBU A POMOHLI NÁM NAJÍT HODNÉ PÁNÍČKY PRO BOXEŘÍHO KLUKA. DĚKUJEME.

 

4.5.2008

Dnes jsme prožili velice poučný, pracovní, krásný a hlavně hodně veselý den. Bili jsme dnes podpořit Štěpána Horáka a hlavně si omrknout na živo ZV v dostihovém areálu Dvorská Brno. Bylo pro nás velice poučné a důležité do budoucna přesně vědět co je na tyto zkoušky potřeba. Celý den jsme s Miou bedlivě pozorovaly a učily se. Samozřejmě jsme si i zahledaly, ale dnes to bylo především o DOLCE VITĚ LAVÁRE MORÁVIA, která tyto zkoušky se svým vůdcem Štěpánem Horákem absolovovala v 1.ceně a v plném počtu 228 bodů. 1. místo jim opravdu náleží plným právem. Takže Vám celá naše psí rodinka velice gratuluje k nádhernému výsledku. Také tady chceme poblahopřát i Megi, DIXI LAVÁRE MORÁVIA a její vůdkyni Lence Mikulíkové za včerejší také krásný výsledek ze ZV a to 1.cena 3.místo. Takže Vážení přátelé, je čest s Vámi dělat lovecký výcvik a LAVÁRE MORÁVIA zdar. Fotodokumentace.

 

3.5.2008

Přídáno video jak Mia nosí aportek a pár foteček z pampeliškové louky, viz dole.

 

1.5.2008

1.máje a následné dny jsme si užili dokonale a to nejen v pampeliškách.

Obrazek

 

29.4.2008 

Obrazek

Tak dnes byl opravdu super den psí holky a kluci, ten nejnej co si umíte představit. Takových smradů, co jsme dnes potkaly no spíš teda pracně vyhledaly. PARÁDIČKA!!!!!!!! Pro mě a mou kámošku Borču to byla nádhera. A to si představte že jsem zdechlinu kapra našla úplně poprvé jujuj. No je pravda, že naše paničky na to měly trošku jiný názor a furt nás jen odvolávaly, odpískávaly, downovaly, ale co vám mám povídat nic nezabralo, já když mám u sebe parťačku tak neslyším nevidím. Takže to bylo pošušňáníčko, pováleníčko aji jsem toho smradlavýho kapra vzala do mordy, jako náznak, že ho chci jako paničce donést, ale chyba lávky ,to jsem jí chtěla jen přečůrat. Nakonec jsem ale stejně dostala za ušiska a panička odmítla na mě sahat. No chápete to???? Já teda ne tak jdu spát. papa. No teď se do toho vložím já Miunisko, když dovolíš. Jelikož nemám dnes moc sil opisovat ten dnešní den magor. Odkazuji Vás na Boruščiny stránky, kde to Weru napsala přesně. Jo a náš kapr jak teď říkáme naší hvězdě je vymydlenej a stejně smrdí jak sto chcíplejch kaprů, takže na postel zapomeň KAPŘÍKU náš. Video a fotodokumentace našich smradlavých holek zde.

 

25-27.4.2008

Obrazek

Vycvikový tábor Horka nad Moravou podruhé.

Takže Štěpáne moc děkujeme Tobě i Tvojí skvělé partičce výcvikářů Viktorovi, Mirkovi a Zuzce za profesionální výcvik a přípravu na zkoušky. Bylo to opět skvělé po všech stránkách. Za naši skupinu musím  poděkovat i Mirkovi, který místo večeře :-) vydžel na vystavování křepelek i na naši skupinku a pěkně se nám věnoval. Bylo to opět krásné setkání s prima lidmi. Jsme naprosto vyčerpaní a unavení, protože jsme se prakticky nezastavili od samého rána až do večera. A noc při dobré lahvince, kytaře a nádherném hlasu Viktora byla opravdu i hudebním zážitkem :-). Fotečky z povedené akce tentokráte i zalité sluncem najdete zde. Ale postupně získáme více fotodokumentace, poněvadž tato akce je především o práci a výcviku, na focení bohužel mnoho času nezbýva. Děkujeme KÁTĚ od Ariettky za fotečky.

 

25.4.2008

Dnes panička ráno  oblítla pana doktora a rychle spěchala za mnou domů, nabalit nás do Horky, ale hlavně jsme se po obědě vydaly opět za našema parťačkama na cvíčo Weru a Boruškou. Počásko teda nic moc, ale alespoň na začátku svítilo trochu sluníčko, takže jsme pocvičily hledání v poli, downování a aportek. My jsme se s Boruškou vylítaly a probraly ty psí věci a naše paničky zase ty lidský věci a bylo to fajnes. Holky příště zase nashle, těšíme se na Vás. Fotečky zde. Jo a Weru tu kšiltovku prodej hodně daleko od našich holek.

Obrazek

 

23.4.2008

Založena nová sekce ANKETA, jelikož naše psí i lidská rodina nechce dnes i v budoucnu žít ve psích výkalech. Prosíme všechny návštěvnky webu, aby odpovídali pravdivě. Děkujeme.

 

23.4.2008

Dnes jsme se chystaly konečně na výcvik, ale ještě dříve než jsme jely s paničkou pocvičit, prožily jsme krásnou sluníčkovou vycházku s Angie, Terezkou a jejím Tomášem. Musím tady teda říct, že jsem z Anginky byla zase úplně mimo, to bylo pusinek a zase jsme lítaly jak trdla. Jsme s paničkou strašně šťastné, že jsme Vás zase viděly. Fotečky z vycházky s Angie najdete zde. Po vycházce jsme rychle spěchaly na soběšický výcvik, panička jela jak závodník, abychom tam byly na čas. A výcvik nám moc prospěl a budeme tam chodit i nadále. Fotečky a video z výcviku si můžete prohlédnout. Moc jich není, protože není možné cvičit a fotit.

Obrazek

 

22.4.2008

Včera jsme byly s paničkou kouknout v Soběšicích na výcviku, panička si původně myslela, že tam jen pozdravíme a domluvíme se s Pěťkou na středy. Nakonec jsme tam zůstaly až do konce, což pánik a strejda s tetou, kteří na nás čekali moc nechápali :-). Omlouváme se pokud jsme se s někým dostatečně nerozloučily, poněvadž, jsme už dávno někde měly být. Peťko Tobě moc děkujeme a těšíme se na středy, potažmo čtvrtky. Panička natočila video. A dnes mám zase malé výročí, letí to.

 

19.4.2008

Dnes jsme prožili opravdu krásný den s Káťou, Jirkou a jejich Ariettkou  a Hankou, Ľuďkem a jejich Terynkou. Ariettka dnes už od rána měla agility závody v KK Zetor Brno a uspěla jak jinak velice dobře, takže Ariettko ještě jednou moc gratulujeme. Panička koukala na Ariettku jak z jara, protože byla přesvědčená, že já bych nic takového rozhodně nezvládla. Prostě bych útíkala po svém a rozhodně úplně jinam. Každopádně jsme s paničkou moc rády, že jsme u toho mohly být. Sluníčko krásně svítilo, hafanky se vyblbnuly a my jsme si pěkně popovídali, a těšíme se na další společné setkání. Takže děkujeme Vám za pěkný den. Jsme natěšené  Luďěčku :-), vlastně Haničko na Vaše zrcadlové fotečky. Panička taky fotila, nahlédněte zde.

Obrazek

 

18.4.2008

Právě jsme se s paničkou vrátily od kuřimského rybníka, kde jsme byly rehabilitovat nožičku a cvičit aport z vody a bez toho, abych se po vylezení z vody otřepala a tím pádem mi vypadl aport dřív než jsem ho předala. Byl to oříšek, ale musím Vám tady nahlásit, že už to zvládám a už se buď netřepu, nebo se otřepu, ale činku držím pořád v mordě. Takže super. Panička dala fotečky do fotogalérky a nově i video z mého vodního aportování.

 

17.4.2008

Ahoj všichni, dnes se konečně trošičku umoudřilo počasí, tak jsme s paničkou rychle spěchaly za našema kámoškama Verunkou a Sindynkou, abychom si užily vycházku a cvičeníčko. A taky že jooooo. Jen jsem Sindy viděla okamžitě jsme se opusinkovaly, vyčistily si zoubky a pak jsme vzaly roha. No řekněme, že nám paničky dopřály trošku té volnosti, než půjdeme cvičit. Byly jsme s paničkou nadšené jak Sindynka držela v mordě náši težkou činku. Panička jen chválila a čubrněla. Takže jsem trochu žárlila, ale já to už umím, tak  jsem Sindy olízla a bylo to. Děkujeme holky naše za hezké odpoledne a těšíme se na další. Fotečky z vycházky zde. Panička se omlouvá za kvalitu foteček focených u vody,  Mia aportovala z vody činku, tak se jí do foťáku dostala voda.

 

16.3.2008

Dnes jsme se díky Helče od Denyho vrátili zpět před nehodu, protože jsme u nich našli fota z našeho společného venčení v Lužánkách. Když jsme na ně koukali, říkali jsme si jak by bylo krásné vrátit čas, ale to bohužel nejde. Fotečky jsou z listopadu 2007.

 

13.4.2008

Obrazek

Neděle byla nádherná už od rána, takže jsem hned dopoledne jeli ven a hlavně jsme opět pocvičili. Fotečky z nedělě zde.

 

12.4.2008

Dnes bylo počasí jako na apríla, ráno mokro a deštivo, ale odpoledne vykouklo sluníčko, takže jsme sedli do auta a jelo se cvičit. Pánik teda pořád říkal něco o letišti, že je dobré počasí a tak, ale panička už ho zná, tak mu řekla , že pojede pěkně s náma. A tak se jelo. Panička se nabalila jak na severní pól prostě se asi zbláznila, mně teda zima nebyla vůbec, ale pak jsem pochopila, že panička musí asi na sebe dávat pozor. Tak jí doma dáme nějakej prášek a bude jí hned teplo a hotovo. No abych se vrátila k tomu cvičení, moc se mi to líbilo, prvně mě nechali s pánikem pěkně vylítat,  pak si mě panička přivolala a začaly jsme spolu výcvik. Hledání v poli, přivolání, downování na dálku a hlavně můj oblíbený aport činka. Jen už bych chtěla nějakou zvěř. Šak pánečku počkej, ,ještě chvilku a už půjdu zase s Tebou do lesa. Takže jsme pocvičili, pobyli na čerstvém vzduchu a teď už pěkně doma počítám zase ovečky................ Fotečeky ze  cvičební soboty   zde  k   nahlédnutí.

  

10.4.2008

Tak dnes panička přidala do fotogalerie dalších pár rodinných foteček. Ale musím Vám tady nahlásit, že i když  hárám  a jsem opravdu tak nějak rozháraná celkově, ukňučená a hlavně nejsem moc ochotná, no  prostě harafena, přesto  pořád cvičíme kdekoli a kdykoli, protože jak řekl jeden moudrý člověk, pouze cvičením přijde dokonalost.

 

5.4.2008

VÝCVIK V OTNICI S VÝCVIKÁŘKOU PETROU - RÁJ NA ZEMI, VĚRKO DĚKUJEME

Dnes jsme jely opět lovecky cvičit ,a to do ráje na zemi jménem Otnice. A kromě toho, že jsme si připadaly jako v ráji, Věrko opravdu nádherná lokalita lesy plné zvěře, pole, louky, rybník, rákos, tak jsme i pěkně pocvičily. Panička ještě teď říká pořád pánečkovi, že se přestěhujeme do Otnice, ale neuspěla, protože už svoji lokalitu máme a je to u nás také krásné.Takže za pozvání moc děkujeme Věrce se skoromanželem a jejich dvoum hafanům Davovi a Char. A hlavně děkujeme výcvikářce Peťce, která opravdu ví jak na hafany, pomohla nám,  za její cenné rady moc děkujeme a jak jí panička psala, budeme se jich držet. Bylo nás tam požehnaně a bylo to úžasné slunečné odpoledne s přáteli a našimi milovanými psisky. Těšíme se na další setkání. Fotečky z výcviku zde, jsou tam převážně při cvičení moji kamoši, protože fotila panička, ale nám to nevadí,  já, panička i pánik  máme všechny moc rádi. A ještě abychom nezapoměli děkujeme tětě Zdeňce, která to celé zorganizovala. V neděli odpoledne za námi přijeli ještě naši skvělí přátelé Andrejka a David s jejich Atoskem a Darpem, takže jsme opravdu tento víkend prožili nádherně.

Obrazek

 

3.4.2008

Název článku : Bufeťák Mia. Tak dnes se paničce podařilo najít pár foteček s námi. Přidá je do fotogalerky, ale asi až s fotečkama, který snad ještě pošle Honza, až nebude tak zavalen prací. Ale tyhle Vám sem musím dát hafaní kluci a holky. Panička teda říká, že to moc na chlubení není a Štěpán vlasně nevěděl jestli má pochválit, nebo vynadat. Můžete posoudit výsledek mého hledání, já prostě hledám na jisto, a když není kolem nic živýho, tak beru všechno!!!!! Takže taková noha od srnce, i když teda trošku jetá že??? taky dobrý!!!!!! Štěpán říkal, že mám jediný štěstí, že mě panička pěkně naučila všechno nosit, to znamená, že jsem jí pěkně tu nohu srnečky přinesla sedla a předala!!!!! Sice říkal, že mě má panička hned zadaunovat, ale panička mu říkala, že jí to donesu.Takže taky jo!!!!! To máš za to Štěpáne, že si nás nepustil na bažanta!!!!!! Su zvyklá nosit zvěř né nějaký činky. Štěpáne neber ji vážně tu naši fenu!!!! TO víš, že budem dělat aport činku do dokonalosti a zvířecí aporty do zblbnutí. Tak přísaháme. Panička a Mia. 

Obrazek

   

1.4.2008

Dnes nám poslal Honza od Leničky pár foteček z Horky, víc zatím nestihnul. I tak děkujeme, jsou krásné. Tak můžete kouknout dole. A aby jste měli možnost ještě něco prohlížet panička do fotogalerie dnes dala pár rodinných foteček. Pokud máte zájem můžete nahlédnout zde.

 

30.3.2008

Obrazek

Tak dnes byl nádherný den, ale tak nějak jsme měli na všechno o hodinu míň, takže promiňte, panička nestíhá. Ale je to tu!!!!!! Byly jsme s paničkou na výcvikovém táboře v lovecké chatě v Horce nad Moravou, který organizuje jak jinak, náš kamarád Štěpán Horák. A máme s paničkou na to jen tři slova super, super, děkujeme. Opravdu tohle je to co lovecký pes potřebuje, profesionály, kteří přesně ví jak lovecké plemeno cvičit. Hned po příjezdu jsme byli rozděleni do skupin a každá skupina měla svého výcvikáře. Takže bylo dostatek prostoru a času se věnovat každému danému hafanovi. Tímto děkujeme Viktorovi, Mirkovi, Zuzce a samozřejmě Štěpánovi, který si nás vzal do své skupiny a pěkně si nás proklepnul, vynadal, ale i pochválil. Příprava na vlohy, podzimky,  hledání v poli, vystavování pernaté, hledání stopy pernaté, klid po střelbě a aport bažanta, je jen málo z toho co jsme si mohli procvičit. V neděli ráno byla naše skupina nachystaná ještě na barvu, ale my už jsme bohužel v sobotu večer odjížděly, poněvadž toho od rána do večera na Miu už bylo moc. Takže Štěpáne děkujeme, že jsme u toho mohly být. Děkujeme za cenné rady a těšíme se jak spolu nadále budeme pokračovat v práci. Čeká nás spousta práce, ale je to práce na kterou se těšíme. Takže nashle znovu v Horce a pak v Lučkovicích. Ještě bychom zde chtěli poděkovat našemu hostiteli za skvělé podmínky a ubytování. Moc děkujeme p.Sedláčkovi, majiteli lovecké chaty v Horce a několika ha lesa a honiteb. A zdravíme tímto i jeho lovečáka Piňďu, který nosí bažanta jak nic a bažant je větší než on:-). Jelikož náš páneček si léčil doma 40tky horečky, (miláčku už jsem doma a uvařím Ti ten čajík) neměly jsme s paničkou fotografa. Přesto panička něco nafotila a něco poprosila, aby bylo nafoceno. Několik fotek najdete zde. Ale doufáme a věříme ,že nám Honzík od Leničky, který je fotograf profík a jeho umělecká díla jim doma visí v obývacím pokoji, půjčí některé fotečky nás a pošle nám je. Děkujeme moc, tady je máte.

 

Obrazek

 

28.3.2008

ObrazekAhoj moji psí kamarádi. Tak dnes byla panička tak vynervovaná z toho co jsem jí minule, když po tak dlouhé době na mě vytáhla činku aport (mezi náma teda těžkou jak čert) předvedla, já si s ní tak nějak povalovala v mordě, sedat se mi nechtělo a nakonec jsem jí ji hodila před nohy. Holky a kluci  to jste měli vidět, paničku málem odváželi..........Tak jsem jí říkala, co by po mě jako po třech měsících polehávání a odpočívání s nemocnou nožičkou chtěla? Ale dnes ráno mi začala vyhrožovat, že jestli se nesrovnám a nevzpomenu si na základy, tak že nikam do Horky nepojedem, že tam nemíní dělat ostudu..... Nooooo tak to jsem musela teda máknout, ta panička ví přesně jak na mě. Takže jsem jí to dneska pěkně venku i doma předvedla i s povelem zůstaň a čekej a pak hledej aport, donesla jsem, sedla jsem, pěkně jsem jí ho podržela a na povel pusť pustila. Panička mi moc asi nevěřila, tak si ven nevzala ani foťák chudera, ale já jí to pak předvedla i doma. Tak můžete kouknout jáká jsem šikovná. Dostala jsem od paničky velkou pochvalu.  Hurrrrá a do Horky jedééééém. Tak se na Vás na všechny moooooc těším.

 

27.3.2008

Jako pánici Miušky bychom zde chtěli také velmi poděkovat  Doc. MVDr Jiřímu Pikulovi Ph.D. a MVDr. Haničce Bandouchové (ze které se během pooperační péče stala naše hodná teta)  za jejich opravdu profesionální, starostlivou a láskyplnou pooperační péči o naši Miunku. Jsou to téměř tři měsíce a tato jejich péče o nás stále trvá. My jim za to velice děkujeme a doufáme, že se dobereme šťasného konce, zdravé Miunky. Tímto poděkováním i plně všem kdo máte doma zvířátka doporučujeme jejich veterinární kliniku www.animalvet.cz.

 

26.3.2008

Obrazek

Dobrý večer všem. Dneska jsme měli s pánikama radostný den, tak jsme to moje skoropomalu pouštění jely hned s paničkou oslavit do Kuřimi za sluníčky jménem Weru a Boruška. Dokonce se k nám potom  přidala i Werunčina maminka s malou Kesinkou. Teta Weru měla dnes plný baťoch cvičebních pomůcek a já už to cítila na dálku. Panička ty moje pořád schovává, protože ty jsou jenom na cvičení a já s tou nožičkou necvičila přes dva měsíce. Dnes jsem měla ještě vodítko, ale příště už budu cvičit i já, protože mě panička nechá trošku vylítat na zahradě a já pak budu víc soustředěná na práci. Ale bylo těžké odolat tomu co teta všechno tahala z baťohu. Začala činkou, potom vytáhla křídlo z pernaté a pak zaječí aport, ten byl těžkej jako nejmín dva střední zajoši, teda aspoň paničce to tak připadalo, takže fotečky s ním tam panička dá, až to budeme umět naprosto bez chyb. Boruška je ale šikovná moc za tu dobu co jsme s paničkou necvičily nás předběhla a je fakt dobrá. Čeká ji svod a zkoušky, ale pro ni to bude brnkačka. Můžete posoudit sami. Tímto chceme s paničkou říct, že protože Boruška nebyla na fotečkách z velikonoční vycházky moc vidět, tak tady ji máte v plné parádě. A my s paničkou gratulujeme k dobře odvedené práci.

 

26.3.2008

POZOR POZOR!!!!!!!!

Máme óóóbrovskou radost. Oficiální vyjádření našeho operatéra MVDr. Dvořáka Ph.D., kterého plně   doporučujeme, je to vyhledávaný   odborník nejen v Brně, ale v celé ČR. 

MVDr. Dvořák Ph.D. se na snímky z důvodu jeho nepřítomnosti podíval až dnes a verdikt zni : Podle snímků je tam trochu reakce, ale že je to tak v pořádku, že se to hojí a neposunulo se to, což jsme nesmírně rádi. Necháme uvnitř spojky ještě dva měsíce a pak je vyděláme. Počínaje dnešním dnem mohu Miunku pomalinku pouštět bez vodítka, ale opatrně, nelépe zatím na zahradě, aby moc nehópala.

Děkujeme všem kteří nám pomáhají svými vzkazy v knize. Páníci Miušky

 

24.3.2008

VELIKONOČNÍ VYCHÁZKA S PŘÁTELI A VÝCVIKÁŘEM ŠTĚPÁNEM HORÁKEM

 

Obrazek

 

ObrazekDnes jsme opravdu plny dojmů a zážitků, takže vlastně s paničkou nevíme kde začít..... No já vlastně už jsem schoulená do klubíčka a spinkám, protože to bylo pro mě opravdu náročné, ale jsem šťastná, že jste za mnou všichni přijeli a mohla jsem si trošičku zařádit. Takže já už dělám chrchrchr a nechám to dnes na paničce, aby Vám to všechno pověděla dobrou noc moji psí kamarádi mám vás moc ráda. Mia

Takže dnes jsme se moc těšili a modlili, aby alespoň tošku vyšlo počasí a ono vyšlo i sluníčko vylezlo. Takže na naši velikonoční vycházku přijeli naši kamarádi s hafanama. Tímto děkujeme Andrejce a Davidovi s jejich Atosem a Darpem, Weru s Boruškou, Terezce s Ange, Věrce s Davem, Zdeničce s Easy, Verunce a Míšovi se Sindy a hlavně Štěpánovi s jeho Dolce Vitou. Vycházka se vydařila maximálně, pocvičili jsme a probrali teorii výcviku, kterou nám osvětlil Štěpán. Předvedl nám se svoji Dolce Vitou jak by to mělo vypadat a musím uznat, že Štěpán opravdu přesně ví jak se psy cvičit, přesně vypíchává naše chyby, které děláme a chválí málo, ale proto si ho vážím, že mi nemaže med kolem pusy a řekne mi co jsem s Miou udělala zle a co jsem pokazila. Zhodnotil zoubky našich hafanů, stavbu těla, oči hlavu, váhu, míru v kohoutku a my všichni mu za to děkujeme. Je pravda, že Dave a Boruška předvedli, že už dobře umí aport, už přešli i na zvířecí atrapy a opravdu sednou drží a na povel pusť pustí. Musím trošičku pochválit i naši Miunku, i když s tou nožičkou je to pořád o ničem, takže spíš na vynadání, ale Štěpáne snažíme se. Atoska už páníci dávno příhlásili do Horky i do Lučkovic, takže se Atosek moooc těší. Ange se rozhodla s paničkou taky, že zkusí výcvik a Sindynka se rozhodne podle sebe, ale šikovná to teda je. Ezulka je šampion v cársingu, takže tu asi nepřekonáme nějakým vystavování a dohledáváním zvěře, ale Zdeni nebylo by hezké, kdyby placatěnka vystavovala? Já teda myslím že pak už by byla dokonalá!!!!!!!! Takže Štěpáne moc děkujeme, že jsi si našel na nás čas v tom Tvém neustálém frmolu, těšíme se do Horky a na další setkání. Panička se snažila trochu fotit, tak můžete nahlédnout zde. Ale hlavní fotečky nafotil David zrcadlovkou a ty budou určitě nádherné. ZDE je máte - NÁDHERA DAVIDE DĚKUJEME.

 

Obrazek

 

23.3.2008

POZOR POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Velikonoční ohaří vycházka s vynikajícím kynologem Štěpánem Horákem. Sraz v pondělí ve 14.00h v Kuřimi u rybníka. Je nás už teď pěkná smečka, která se moc těší na výcvik, ale všichni ostatní jste samozřejmě také vítáni (samozřejmě i jiná plemena lovců a krásná placatěnka Ezulka tety Zdeňulky, která nosí zvěř v mordě líp než leckterej ohař). Teto už jsi spokojená? My Tě fakt milujeme!!!!!!!!! :-) :-)zlatíčko. Můj tel.737 715 610 Andrea a Mia.

 

Obrazek

 

23.3.2008

Abych nezapomněla máme dneska a zítra zase na hlídání moji kámošku Brixinku Vančurovou a vážně mmmoooooooccccc si to zase společně užíváme. Ale to hlídání, aby na mě Brixinka náhodou nějak špatně neskočila při hrách atak.............. je pro paničku asi únavné, ale nám to teda vůůůůůbec nevadí!!!!!!!!! Pořád se prostě otravujeme navzájem jak trdlouni. Když já z toho prostě nemám rozum, nechápu, že musím dávat veliký pozor. Možná dá panička dohromady nějaké fotečky, tak třeba večer můžete kouknout zde.

 

 

 

Veliká novina!!!!!!!!!!!

Našemu kamarádovi Štěpánovi Horákovi, chovatelská stanice Laváre Morávia, se už narodila štěňátka MOK a psí holky a kluci jsou prostě nádherní. Jelikož panička s pánikem uvažovali a uvažují o druhé feněčce od Štěpána, májí obrovskou radost, ale taky veliké přemýšlení, poněvadž by potřebovali ten vrh trošičku později. Prostě teď veškerý čas věnují Miušce, protože to teď max. potřebuji a myslí, že malinké štěňáto bych možná vnímala dobře, ale možná bych měla teď v té nemoci pocit, že mě odkládáte a to v žádném případě nechcete že!!! . No říkame že to bude opravdu nesnadné rozhodování. A hodně probdělých nocí. Každopádne štěńátka jsou z vrhu E, maminka Angelica Danubius Family a tatínek Csepregi Vadász Góre. Narozena 16.3.2008. Jsou to 3 fenky a 4 pejsci a předpokládaný odběr začátek května. Tak my s paničkou a pánikem budeme hodně přemýšlet, protože je to veliká zodpovědnost vzít si takového pejska. A vy můžete na ta krásná miminka kouknout zde. Případně se ozvat na Laváre Morávia, kde Vám Štěpán Horák podá vyčerpávající informace poví své požadavky na nové páníky těchto výborných štěňátek maďarského ohaře krátkosrstého.

 

20.3.2008

Dobrý den všem, tak teď jsme se s paničkou vrátily z vycházky, poněvadž panička mě chtěla co nejvíce utahat, abych vydržela třeba i na rentgenu ležet, panička mě chce narkózy ušetřit, tak uvidíme psí holky a kluci. Myslím, že já tam asi chtít ležet jen tak nebudu, i když jsem už trochu utahaná...... Teď spěcháme, ale až se vrátíme tak Vám tady určitě napíšeme jak jme dopadly. Takže už jsme zpět a bohužel to nemáme ještě pořádně srostlé, takže musíme stále být pouze na vodítku. Je nám to s paničkou a pánikem moc líto, protože už jme se těšili, že budeme moci dělat vše bez vodítka, ale musíme vydržet. Nic se nedá dělat. Vydržíme, budeme stále papkat Alavis a Chassoton a všechny ostatní psí vitamínky a pak už budeme určitě úplně zdravé. Tak já už teď spinkám, byl to dnes zase náročný den. Ale ještě Vám musím říct, že naše teta veterinářka už má tři psí miminka šeltie s PP a jsou nádherní. Můžete se podínat tady. Na fotečky z vycházky s paničkou můžete mrknout  zde.

 

19.3.2008

Moje kámoška Brixinka už je u svých pánečků pěkně doma a já po ní trošku smutním, druhý hafan v domě by se mi moc líbil. Měla bych si s kým hrát a probírat s ním ty naše psí věci....... A jelikož se paničce podařilo ty moje aktualitky vážně vymazat, tak  si sem tu Brixinku prostě musím dát znovu a v plné kráse, protože je to nejen zlatá holčička, ale i krásná holčička. Tak s paničkou nevíme jestli je Brixinka krásná po její paničce, nebo její panička po Brixince????? To ještě musíme vyzkoumat. Takže tady tu mou krásnou kámošku máte v plné parádě a můžete koukat zde.

 

 

 

18.3.2008

Tak dnes jsme měli velký den, panička i pánik byli strašně nervózní, jak to dopadne.  Ale bohužel musíme jít ještě na jeden snímek ve čtvrtek v 17h. Tak teď ležím doma samozřejmě na sedačce a spinkám. Byla jsem dnes totiž v lese a moc se mi to líbilo. Už se těším až se budu moci rozběhnout a nikdo mě už nebude za chviličku volat a připínat mi zase to strašný vodítko. Je pravda, že mám doma tolik vodítek, že mám někdy pocit, že už budu do smrti chodit pouze na vodítku. Snad ne , panička prostě chce, abych byla frajerka a hlavně, aby ta vodítla plnila svůj účel. Takže já teď spinkám, panička zase mláti do nouťasu a pánik odjel a ještě se nevrátil, takže si někdy říkám, že mi tady ta Brixinka chybí, budu muset asi říct paničce, aby přestala o tom druhém hafánkovi pouze uvažovat a s pánikem mi ho pořídili. To by byla paráda. No Miunko panička se tady do toho vloží jo? Zatím náš drahoušku chceme maximum našeho volného času dát tobě, protože to potřebuješ moc. Co bude dál uvidíme domluveno? Pár foteček z lesa zde.

 

17.3.2008

Takže dobrý večer všem, i když pro nás teda moc dobrý není!!!!! Zatím se nepodařilo to natáhnout zpět do aktualit a panička má opravdu už malou šanci, že se to povede. Pořád ještě doufáme pane mistře........ Alespoň dobrá zpráva je, že se nám panička vrátila z blázince domů, takže Jani a Bárnebáčku náš milovaný děkujeme, že by jste se rádi ujali takové krásné a šikovné psí holčičky jako jsem já. Vzhledem k tomu, že se mi zvětšuje prcina, tak asi začnu brzo hárat a to bychom Bárňoušku mohli využít a udělat si rodinku. Co ty na to???? Paničky by asi ale ještě nesouhlasily, tak myslím, že raděj zůstanu s pánikama a hlavně s paničkou, protože jí musím dělat oporu, to určitě chápeš Bárny. Ty naše paničky nic nevydrží!!!!! Ta Tvoje pořád ječí a jezdí po břiše, když se ti něco zrovna zalíbí a jdeš se na to podívat, jen prostě trošku rychleji, než je obvyklé. Ta moje je prostě zase hrozný trdlo, taková škoda jestli je to vymazaný......... Jinak dnes jsme musely s paničkou radši na vzduch, což je pochopitelné, teda něco málo nafotila a dala to do uplakáné neděle, tak můžete kouknout. 

 

17.3.2008

POZOR!!!!!!!!!!

Panička se moc omlouvá, ale vypadá to, pokud teda odborník na slovo vzatý to odpoledne z toho serveru nevydoluje, že jsme přišli o všechna data v aktualitách. Paničku už odvezli do blázince, takže kdo má zájem mě adoptovat, tak můžete!!!!!!!!!!!!!!!!! Jsem opravdu šikovná a krásná psí holčička. Mia

 

16.3.2008

Ahoj všem tak neděle už nebyla tak slunečná, byla taková uplakaná, přesto jsme samozřejmě jely ven a panička chtěla abych už trochu cvičila, poněvadž, jestli to v úterý bude dobré, tak abych nedělala ostudu až půjdu cvičit s jínýma pejskama. Pánik mě chtěl vzít už do lesa, protože jel krmit zvířátka, ale panička ještě nedovolila,  protože mě zná a ví ,že v lese jsem lovec. A na vodítku by to bylo trápení a trápení. Takže jsem té zvěře dnes moc nepotkala ale bažantík tam byl, a ještě kačenky na rybníce ty mě braly moc, chtěla jsem samozřejmě skočit svoji bombou do rybníka, ale panička nedovolila. Už mě to psí holky a kluci fakt nebaví. Pár foteček najdete zde.

  

15.3.2008

Tak dneska bylo zase tak krásně, takže mi bylo jasné, že nebudeme sedět doma. Tak jsme vyrazili ven. Jeli jsme za Weru a Boruškou, které nás pozvaly na vycházku, na kterou přijela i teta Věrka s KRÁSNÝM DAVEM a taky teta Zdenička s KRÁSNOU EASY. Takže nám bylo jasné, že to bude překráskovaná vycházka s cvičeníčkem, protože i Boruška je krásná a šikovná psí holčina a ještě měla sebou dokonce i Corušku. Moc nás proto na jedné straně mrzelo, že jsme ji tak nějak propásnuli ,ale na druhé straně jsme Vás nechtěli brzdit, protože i když mě panička už jednou pustila z vodítka a já to zvládla suprově, tak pak hned volala doktorům a ti řekli, že až uvidí nový snímek a bude o.k., tak můžeme už cvičit co hrdlo ráčí, ale dřív raděj ať neriskujeme. Panička je poslouchá na slovo, poněvadž si moc vyčítá tu moji nehodu, a kdyby se mi s tím teď náhodou něco stalo, neodpustila by si to vůbec. Takže počkáme na to úterý a já Vám to pak tady hned nahlásím. Takže Dave, Boruško, Coruško, Ezulko a paničky moc rádi jsme Vás zase viděli a pokochali se ohaří a boxerčí krásou, i když tak nějak na rychlíka. Už teď se moc těšíme na příště, kdy už budeme cvičit snad v plné parádě. Panička nafotila pár foteček, tak můžete nahlédnout zde.