Jdi na obsah Jdi na menu
 


13.4.2010

Přidávám pár vybraných fotek z našeho venčení s přáteli a přeji příjemnou zábavu.

 

4.4.2010 

Obrazek

 

 

29.3.2010

SELSKÝ DVŮR 2010 /ZIMA/

V březnu jsme se tradičně zúčastnili ohařího srazu v Selském dvoře na Vysočině. Tentokráte jsem se až děsila počtů, které se mi nahlásily.))) Počasí ale udělalo své a účast byla celkem v normě.))). Tímto děkuji všem přátelům, kteří i přes nepřízeň počasí dorazili! Zdravím tímto TY co jeli na Sibiř na letních gumách.)) zdravím i TY co jeli do Daňkovic přes hory.) a v kopcích nemohli vyjet.), až jsem pomalu zařizovala traktor na vytažení.)) Vše ale dopadlo k naší spokojennosti a všichni pěkně dorazili ve zdraví.)) na náš oblíbený pensionek. Ti nejsilnější jedinci v čele s Miovou samo pěkně najeli už v pátek,  abychom si parádně užili co nejvíce večerů ve skvělé tamní restauraci s výborným jídlem na talíři.) až se nám všem opět dělaly boule za ušima.) Tímto bych zde chtěla poděkovat znovu panu majetili SD za perfektní organizaci a za to, že té naší psí bandě opět vyšel co nejcíce vstříc.)  V soboru ráno na snídani přilel zbytek bandy a my jsme už plánovali trasu na celodenní výlet.) no MY.))řekněme chlapi.)) Vyrazili jsme i přesto, že to foukalo jak na Sibiři a sněhu všude toliko, že jsem myslela že se nebude dát ani jít.) Sluníčko se na nás za celé tři dny neusmálo, výlety byly náročné, s nutností plných tabatěrek kořky.), ale psiska byla spokojená na maximum a o to vlastně jde nejvíce. Takže ve zkratce výlety náročné, přesto s pusou od ucha k uchu. Večery takové, že naše bránice jaxi nestíhaly a rána dosti krušná.) Zdravím převážně pokojík číslo šest.)) Přátelé jsem moc ráda, že jsem Vás zase pěkně všechny viděla a už teď se těším na naše další setkání za tepla a sluníčka.))) SD ZDAR!!! FOTODOKUMENTACI přidávám, ale za podmínek, které nás na SD tentokrát čekaly je vůbec zázrak, že jsem něco nafotila:(

Obrazek

 

6.2.2010

Přidávám pár fotek z našeho holkařského odpoledne.) ač mi holky povídalky.) nedaly moc příležitopstí k focení .) byla pohoda, dobrá nálada a holky ohaří spokojené.)

 

26.1.2010 

Po delší době se dostávám k aktualizaci stávajícího webu.) Myslela jsem, že už bude hotový nový web, ale bohužel:(. Takže bychom Vás zde  chtěli přivítat v novém roce. Doufáme, že jste si svátky užili co nejlépe v kruhu svých nejbližších a přátel. My jsme si volna a sněhu užívali na 100procent  a Vy můžete kouknout na této adrese.

Obrazek

  

20.12.2009

Obrazek

  

19.12.2009

Přejeme ze srdce všem našim přátelům a známým krásné Vánoce plné pohody a lásky a šťastný Nový rok 2010.

Obrazek

          

22.11.2009

MIA OSLAVILA VE VELKÉM STYLU SVÉ TŘETÍ NAROZENINY!!!!!!!Děkujeme ze srdce všem přátelům za přáníčka, která Miuška obdržela... 

    

1.11.2009

Pár nových fotek naší Miu z podzimních toulek najdete na  FOTOWEBU.

Obrazek

  

17.10.2009

Přidávám FOTODOKUMENTACI z výcvikového dne v Třebíči. Jakmile najdu trochu času opíši tento výcvikový den v sekci LOVECTVÍ a VÝCVIK.

Obrazek

 

27.9.2009

Přidávám fotky z DAŇKOVIC:) Prožily jsem opět perfektní víkend po boku našich přátel a jejich hafanů. Počasí nám přálo, nálada byla skvělá a jídlo díky panu majiteli Selského Dvora opět výtečné. Psiska byla ve svém živlu a my jsme pocvičili opět bránice a to nejen o u hry Aktivity:)) Děcka moc děkujeme za skvělou společnost a už teď se těšíme na další setkání...

 

17.9.2009

Po delší době přidávám pár fotek z našeho přátelského setkání na letišti :)

 

4.9.2009

Nové fotky z našich setkání s přáteli najdete ve fotogalerii.

 

23.8.2009

Přidávám novou fotodokumentaci ve večerním světle. Chtěla bych říci, že jsme si já i Mia tohle focení velice užily. Byl to velice příjemně prožitý večer:)) Ctěla bych zde ještě poděkovat mému drahému, že byl tak trpělivý a poslouchal mé pokyny kam, jak, co a za kolik:)  Díky drahý.  Dále zde chci napsat, že Miušku stále zlobí ta slabší nožička, takže až dohárá pomažeme na  veterinu a rtg, abychom věděli co dále...

 

18.8.2009

Konečně přidávám slíbené fotky našich ohařů a přeji fajn den všem:)

Obrazek

 

1.8.2009

Zdravíme všechny po menší pauze:) Opět se na Vás budeme těšit. Doháním resty a dávám sem slíbenou fotodokumentaci od vody. Přeji příjemnou zábavu:))

 

19.7.2009

Zveme Vás zatím alespoň na malou prezentaci ohařů ve svém živlu:) Nutno říci ,že foteček je mnohem více. Ocitnou se zde hned jak bude více času. Hlavní aktérky této prezentace jsou Mia, Bora a Emma.

Obrazek

  

15.7.2009

Slíbené fotky z našich setkání s přáteli jsou konečně zde. Opravdu je panička přebírala jak hrách. Tak snad potěší. Tímto zdravíme naše nej parťačky:))

 

6.7.2009

Dnes se můžete podívat na fotodokumentaci toho, jak zvládám vodní práci:). Jestli totiž něco umím naprosto dokonale tak je to voda. Panička se směje, že jsem spíš vydra než vizsla:) Protože mám i od pana vetky naordinováné plavčení, plavčíme poměrně často. Ve fotodokumentaci najdete i pár fotek z našeho brzkého rána s Weru a Boru. Panička chtěla jet  totiž z rána fotit a Weru s Boru jsou pro každou její vylomeninu, takže se okamžitě přidaly:) Panička mě vzbudila o půl paté ráno:-( prvně jsem si myslela že se asi zbláznila, ale když jsem viděla že se navlíká do bund a šusťáků, bere píštalku a vodítko, tak už jsem na nic nečeka a jala se vyštěkávat nedoškavostí u dveří. Ráno vypadalo, že by mohlo být fajn i to paniččino foceníčko, ale bohužel se sluníčko schovalo v oparu, takže z fotcení nebylo skorem nic:( Byl to ale balzám na duši paniček a nos  nás maďarek. Ráno potkáte zvěře jéje a když ji zrovna paničky nevidí, tak ji my s Boru alespoň vystavíme, takže i méně nadaní vědí, že tam asi něco je:) Holky děkujeme  za skvělé ráno a těšíme se na další.

Obrazek

  

1.7.2009

Přidáno několik vybraných fotek z našich vycházek.

 

22.6.2009

Slíbené fotky z lomu v Blansku s Weru Borinkou a Kes a  z Kuřimi s Veru a Sindy a Šákou s Emmou najdete zde.

 

21.6.2009

PRVNÍ LETNÍ DEN S VIZSLOU 

Obrazek

       TÍMTO SI VÁS DOVOLUJI POZVAT NA MÉ FOTOGRAFICKÉ STRÁNKY. 

     http://www.andreajancarova.estranky.cz/fotoalbum/prvni-letni-den-s-vizslou/prvni-letni-den-s-vizslou

 

  

19.6.2009

Neodolala jsem a dávám sem pár rodinných foteček s našimi nejmilejšími zlatíčky! Panička i já tyto tři človíčky nesmírně milujeme! Jsou to prostě zlatíčka, která dělají mamince jen radost.

 

17.6.2009

MEDLOV S PŘÁTELI

S vypětím všech sil sem dávám nálož fotek z našecho setkání s přáteli v MEDLOVĚ!! Přátelé mám pocit, že svoje focení budu muset omezit, protože to vážně nestíhám:-( Ale k Medlovu jako takovému. Přátelé jsme nesmírně rády, že jsme Vás všechny viděly, ač na kratší čas, než by nám bylo milé! Medlov je opravdu kouzelné místo. Po příjezdu jsme se s Miu cítily jako v pohádce! Takže dík těm, kdo tohle kouzelné místo na ohaří setkání vybral! Všem přátelům děkujeme za skvělou náladu a bezvadný relax. Andrejce přejeme, ať ten zbývající čas do juchuchů dne užívá v takové pohodičce jako doposud. Andej jsi bombarďák!! Jinak Davidovi vzkazujeme, že lepší vrabec v hrsti než-li na střeše že!:-D Zúčastnění ví o čem mluvím:-D Každopádně všechna psiska byla opět jak u vytržení. Mia nezná oddechu, takže ta by aportovala až do rána. Dobře, že jsem jí naložila do auta a rozjela se k domovu, jelikož nožka pořád zlobí.  Doufám přátelé, že další setkání bude opět tak dokonalé, děkujeme! Moje FOTODOKUMENTACE popisuje spíše psí život, tak příště se zaměřím i na lidičky! Vybraná fota z Medlova najdete zde . Celou fotodokumentaci zde. Příjemnou zábavu!

 

11.6.2009

Slíbené starší fotky z našich psích setkání najdete zde.

10.6.2009

Přidávám fota z našeho setkání s Veru a Sin, Weru a Boru, Šáruš a Emmu, Šárkou a Kes a Vendy s Obelixem. Večer super, banda super, voda super, mokřidla super! :-D. Vybraná fota najdete opět ve fotogalerii a celou fotodokumentaci na rajčeti. /dlužím zde i starší fota dodám co nejdříve/

  

8.6.2009

Fotky z minulého týdne venčení s přáteli vybraná jsou zde  a celá fotodokumentace zde.

 

4.6.2009

Tak konečně Vás s Miu zveme na fotodokumentaci příjemného večera se Sin a Obem.

2.6.2009

Vím, že jsem hrozně pomalá, ale oparvdu nějak nestíhám. Takže snad se brzo po kliknutí na spolfotečku dostanete na fotodokumentaci našeho večerního setkání s Veru a Sindy a Vendy s Obelixem. Holky já už bych tyto naše večerní setkání nazvala dámskými dýchánky:-) Obelix promine:-).

  

1.6.2009

S novým měsícem snad lepší fotečky! Děkuji moc fotopřátelům za rady a pomoc! Přejeme si ať je červen prosluňený a hafani šťastní!

Obrazek

 

31.5.2009

Na fotoalbum se dostane při kliknutí na fotky zde!

30.5.2009

BOSKOVICKÁ VÝSTAVA PSŮ S PP I BEZ PP - Syndynka Dufková opět plný počet bodů!!! GRATULUJEME!!!!

I přes nepřízeň počasí jsme se s trojnožkou vydaly podpořit naše přátele a hlavně Sindynku na výstavu. Syndynka zde obhajovala výtězství z minulého roku. Sindy předvedla opět nádherný pohyb v kruhu a se svým pánečkem opět oslnila publikum. Právem byla oceněna plným počtem bodů. Postoupila mezi nejkrásnější psy výstavy, zde  ale svoji pomyslnou korunku předala novému vítězi. Pěkně královsky  jak se sluší a patří. Sice byla zima jak v Rusku pršelo a celkově by psa nevyhnal, ale nálada byla skvělá.  Ňěco jsem i nafotila než mi umrzly prsty:-) Není to žádná sláva, ale je to lepší než nic!! Sindynko ještě jednou moc GRATULUJEME!

 

27.5.2009

Ve fotoalbu najdete galerii MIA - 2 a půl roku. Opravdu to letí hrozně rychle. Ještě nedávno jsem držela v náruči malou zrzavou kuličku a teď už je z ní velká slečna! Miuška bohužel začala kulhat a chodit po třech nožkách, tak máme klidový režim a doufáme, že to je jen namožený svalík na té slabší nožce.

 

  

Obrazek

 

                                                    

26.5.2009  

Všechny zdravím takhle téměř z rána, abych Vám zvěstovala to, že se ze mě stala večírková královna. Zjistila jsem že večírky s kamarády jsou opravdu to nejlepší co si 2 a půl letá vizsla může přát. Je pravda sice, že když mám v mordě svůj aport nezajímá mě nic jíného, žádný chlapi ani vodka:-)  jenom voda a aport!!! Jsem prostě lovecká vizsla no! Takže moje večírky s kamarády probíhaj naprosto tak jak večírky můžou probíhat,:-) Bazén, občerstvení, deky, lehátka, dobré jídlo a pití a hlavně krásná vizslí /nejen/ těla:-) Chlapi krásně opálení do hněda až do zrzava, někteří dokonce až do černa:-) a ženský zase krásný načesaný hlavičky radost pohledět:-) Takže kamarádi moc děkuji za tyhle večírky a vy ostatní, kdo by se chtěl mých večírků zúčastnit tak můžete, ale sebou deku opalovací krém a sluneční brýle, protože sluníčko zapadá až hooodně pozdě:-) Vybrana fota z večírků naleznete zde a tady je celá fotodokumentace.  

                           

 

24.5.2009

Fotky ze včera naleznete zde.

Obrazek

 

                                             

21.5.2009

Přátelé, takže je jedna hodina ráno a já sem vkládám fotodokumentaci včerejšího večera v Kuřimi. Vím, že kdybych to neudělala hned, tak se k tomu jen tak nedostanu:-(. Takže Jáňo:-) fakt Tě MILUJU!!!! ve velkém provedení vybraná fota najdete zde a pak mrkněte i sem ať to vidíte komplet. Přátelé bylo s Váma zase fajn, díky!

 

20.5.2009

Pár nových fotek naleznete zde.

 

15.5.2009

Obrazek

 Dnešní večer jsme prožily ve skvělé společnosti JáŇi s Aimee a Jáňi s Natkou. Srázek jsme si daly v Medlánkách na letišti a užívaly jsme si pohodičky až na všudypřítomná hovna, dámy prominou. Letiště je jako každé správné letiště plné nejen letadel ale i syslů:-) Zrzky nejen vystavovaly jak divé, ale Mia dokonce jednoho syslíka přinesla jako správná lovecky vychovaná vizsla. Takže výletík super, světlo super. Jen dvě chybičky dnešní večer měl a to, že u nás doma opět tekla voda a šampón proudem. Mia je nakrklá ještě teď:-) Hlavní věc, která  dosti nakrkla mě je ale ta, že mě dnes při tom nádherném světle zradila technika. Takže JáŇo doufám, že sis to skvělé světlo užila a moc se těším na Tvé fotečky. Jánča od Natky byla jediná asi relativně spokojená, protože Natka se ani nevyválela v ho..  ani se netrápily nějakým světlem. Takže holky zítra večer se na Vás těšíme. Ve fotoalbu najdete pár foteček.  

  

14.5.2009

Obrazek

Pár foteček z našeho skvělého večerního setkání s Verunkou a Sindy  najdete ve fotoalbu.  Dále ve fotoalbu naleznete nové fotky Mia aport.  Fotit taková torpéda je opravdu radost.

      

12.5.2009

Obrazek

Zdravíme všechny, jelikož rajče je pouze shromaždiště fotek, které opravdu nehledí na kvalitu, jsem nucena vymýšlet nové prezentace mých fotek.  Kapacita estránek je opravdu velmi malá, takže budu asi nucena vytvořit vlastní fotografické, vizslí stránky. Takže dnešní prezentaci najdete zde nebo při kliknutí na fotku.                                     

 

  

9.5.2009

FOTODOKUMENTACE dnešního coursingu v Blansku je na svém místě. Bylo fajn Vás holky zase vidět.

                          

 

 7.5.2009

Tak jsme tu hned znovu. Výhoda toho, že je panička doma je obrovská. Dodělá všechny resty, splní to, co komu kdy slíbila a doteď se k tomu nedostala a hlavně má čas na to, na co normálně čas nemá. Takže můžete koukat na fotogalerii  jak já si  užívám jara:-))

 

5.5.2009

Zdravím všechny po delší době, konečně jsem se zastavila, užívám si bohužel neschopenkový čas, pokud se teda dá říct neschopenkový čas u OSVČ -:(( doufám že funguji dobře alespoň jako panička a Mia nikterak nestrádá. Dlužím tu spoustu fotek, snad se k nim časem dostanu. Nyní sem dávám slíbenou fotodokumentaci našeho prodlouženého víkendu a hlavně návštěvy na Sindynkovic chatičce. Veru, Míšo a Sin ještě jednou moc děkujeme za pozvání na Váš zázrak jménem chaloupka na kraji světa. Je tam opravdu nádherně, z auta jsme celou dobu sledovali jen tu krásu, která nás(Vás) obklopuje. Opravdu kouzelné místo a ještě více kouzelné stavení. Nedivím se, že každý volný čas trávíte tam. Bylo nám s Vámi moc dobře, děkujeme. Všechny ostatní naše přátele a příznivce po delší době opět zravíme, všechny Vaše  skvělé úspěchy sledujeme a všem ze srdce gratulujeme.  

   

22.4.2009

POZOR!!! HLEDÁME HODNÉ PÁNEČKY PRO RR BRIXI S PP NAŠICH PŘÁTEL VERUNKY A JIRKY. Z DŮVODU JEJICH STĚHOVÁNÍ DO INDIE.  ZDE SI BRIXINKU MŮŽETE PROHLÉDNOUT A NA TENTO TEL. 0722915786 MŮŽETE V PŘÍPADĚ ZÁJMU VOLAT. Bližší info. ráda podám i já. Návšť.kniha + kontakty na mě zde na webu.

 

20.4.2009

Mám pocit, že tu teď neustále doháním resty, ale takový je prostě život, nestíhám a stále jenom nestíhám. Takže tu musím zveřejnit FOTODOKUMENTACE našich nabitých víkendů. Užíváme si sluníčka, fajn lidiček a hafanů jak jen to jde. Musím uznat, že naše MIA je jako u vytržení, prostě naprosto spokojená vizsla a to mě opravdu činí také spokojenou. V celém tom světě, který nám připravuje těžké zkoušky je opravdu úsměv a spokojenost těch co mám ráda ten nejlepší lék a balzám na všechna trápení. Takže děkujeme za fajn víkendy a přejeme všem našim přátelům pokud možno pusu neustále od ucha k uchu. Chtěla bych tu ještě poděkovat mým skoro sestřenkám Blaničce a Věrušce za skvělé pohoštění a neuvěřitelnou legraci při naší velikonoční návštěvě u Vás. Věruško smekám před Tvým domečkem a vkusem a Blaničko u Vás je to prostě bez komentáře krásné. Celou cestu domů jsem Blaničko slyšela ódy na Tvůj mazanec:-)) Davidovi moc chutnal a já teď budu asi stát neustále u trouby a péct a péct, abych se Ti vyrovnala. Takže děkujeme a příší návštěva bude u nás. Tento víkend jsme opět prožili na sluníčku, u vody a večer s přáteli. Takže děkujeme Verunce Míšovi a jejich Sin za skvělou společnost v sobotu a v neděli zase Haničce Ludkovi a jejich rodince. Mé fotky snad vypoví opět více než má slova , takže koukejte bavte se a vemte si na to volno, protože je jich tentokrát ranec:-))

                                                                                                 

16.4.2009

Tak ano žijeme Jani:-)) jen je prostě toho  tolik, že neastíhám aktualizovat:-(. Ale Mia si aktualizaci zaslouží. Takže naše zrzka se  má naprosto výborně, užívá si teploučka a hlavně vody, je to naše vydra. A my si toho sluníčka užíváme spolu s ní a je to parádička. Pár fotí jsem vybrala tak mrkněte zde 

Obrazek

                      

13.4.2008

Doháním resty a dávám sem menší dokumentaci našeho MECHECHÉ V KUŘIMI. Děkujeme všem zúčastněným za suprově prožité odpoledne. Přejeme všem KRÁSNÉ VELIKONOCE.

 

6.4.2009

Fotodokumentace z víkendu plného oslav je na svém místě. Víkend nám vyšel opravdu nádherně sluníčko, teploučko. Co víc si člověk a vizsla může přát:-))  Andrejko Atosdarpová bohužel jsme nemohli za Vámi přiletět, protože Davídek nebyl schopen letu, ještě bychom se někde zřítili:-(( já dělala řidiče, David slavil celý víkend:-))) Doufáme, že jste si to i bez nás náramně užili. Aprp. přejeme Ti i zde Davídku vše jen to nejlepší k Tvým narozeninám hodně zdraví a štěstí. Ať si na nás stále  tak hodný jako doposud:-)) Ve fotogalerii najdete i nádhernou Aničku přátel Haničky a Luďka. Děcka je opravdu kouzelná. Hani nemám slov a moc Vám to přeji, jste úžasná rodinka. Aničko Tobě přejeme do života hlavně zdravíčko, kopec štěstí a stále tak úžasné rodiče. Ať rosteš neustále do větší a větší krásy...

Obrazek

                                                                                                                                       

3.4.2009

K MÚ přidána fotogalerie z dnešního příjemného setkání s Jáňou, Honzou a jejich Aimee a Rosie. Musím podotnout, že jsem si zajela fotit na mé oblíbené místo, které lahodí mému oku a co čert nechtěl:-))  místečko asi nelahodí jen oku mému, ale i oku fotografky Jáni-)) Já se teda dělím nerada:-)), ale s Váma prdelky se podělím s chutí. Bylo fajn  Vás potkat. Tak zase někdy se budeme těšit...

 

2.4.2009

Jaro je konečně tady !!!! My jsme si toho teploučka a sluníčka dnes užili plnými doušky. Vyrazili jsme do Mariánského údolí. Skutečně se nedá vyjádřit jak báječně nám bylo, kéž už by to sluníčko vydrželo.

 

29.3.2009 

Obrazek

Plni dojmů jsme se vrátili ze Selského dvora, kde jsme se setkali s našimi psími přáteli. Byl to pro nás neuvěřitelný víkend a pusu od smíchu rovnáme do normální polohy ještě dnes. Nevím co víc k tomuto setkání napsat ,byla to paráda. Dospáváme to sice ještě dnes a to komplet všichni pesani i lidičky, ale o tom to prostě je. Počasí nám v sobotu neuvěřitelně přálo a jídlo bylo opět díky panu majiteli SD výtečné. Děcka bylo to s Váma moc fajn a všichni jste naprosto úžasní. Děkujeme, že jste přijeli, někteří i opravdu z dálky.  Na příštím  setkání se bude naše rodinka opět moc těšit. Myslím, že moje FOTODOKUMENTACE opět vypoví víc než má slova:-))  Příštímu setkání ZDAR:-))))) MIOVCI.

 

25.3.2009

Dnešní den jsme prožili s Denym a jeho paničkou Helčou v parku. Naše psiska se vylítala a my s Helčou jsme příjemně  popovídaly. Nahlédněte zde

 

23.3.2009

Přátelé, abych přes celou tu radost ze štěňátek nezapomněla SD se blíží, takže se na Vás moc těšíme. V sobotu v devět  ráno Vás očekáváme, pokud tam teda nebudete už od pátku. Zrzavcům zdar:-))))      

                         

 

22.3.2009

Takže je to tady, konečná čísla 4 fenky a 5 pejsků. Oficiality : VRH A CH.St. Buona casa, matka Dara Jatar Devil, otec Miin strejda Bonel Moravia Centurion alias Joey. Víc není nutno k tomuto skvělému spojení dodávat. Ze srdce přejeme všem miminům zdravý a šťastný život. A moc se těšíme.......

Obrazek

22.3.2009

TAK UŽ SE NÁM TA KRÁÁÁÁÁSNÁ HOLČIČKA NARODILA:-)))) Zatím stav 3 holčičky 5 pejsků:-) Gratulujeme Daruško!! Joey ty jsi vážně kanec:--)))) snad jich tam fakt nebude deset!

 

21.3.2009

Věnováno Danke a Darince s přáním bezproblémového porodu. Holky jsme neustále s Vámi a přejeme si ať je porod lehký a miminka jsou všechna zdravá a krásná. Přejeme si to tak moc, že ani nedýcháme a čekáme neustále na on-line zprávy. Danko ty jsi ta nejlepší psí porodní bába a Darinka je moc statečná. Přejeme si, aby štěňátka byla krásná jak po mamině tak po otci a hlavně si přejeme, aby mezi nimi byla ta naše nejkrásnější psí holčička. Danka jak jsem slíbila tohle je pro VÁS, ale už se nemůžu dočkat ,jak si pojedeme poňahnat a nafotit ty malinký zrzavý kuličky. Holky držte se, jste nejlepčíííííí.

Obrazek

 

15.3.2009 

FOTODOKUMENTACE/konečně jsem měla čas, tak jsem vyházela ty co se mi nelíbí/ z našeho super téměr ještě slunečného sobotního dopoledne je na svém místě. Nebudu zde víc popisovat tuto super akcičku. Doufám, že mé fotky vypoví víc a taky to snad popíší holčiny na svých webech. Já jen napíši účastníky babského zájezdu : Veru se Sindy, Weru s Boru a Kes, Šáruš s Emmou, Moni s Anny a Andy s Miou. Protože je venku fakt nevlídno a ještě jsem chytla nějakého bacila, tak doufám, že Vám prohlížení těch našich čtyřnožců přivodí také úsměv na rty.

Obrazek

 

13.3.2009

Obrazek

Tento pátek třináctého si budeme pamatovat jako den, kdy se panička odhodlala na mě vytáhnout konečně pořádnou techniku. Po dlouhé době učení, zkoušení a hlavně rad ohledně focení a techniky přikoupila nové tělo a další objektiv a Vy můžete kouknout co nová canonová technika umí. Dnešní den je vlastně zlomem i v tom, že díky přátelům, kteří mi neustále radí jak s canonem tvořit fotky, které jsou jiné než ty ostatní a berou dech, jsem si dovolila již odložit starší techniku a budu zde ukazovat pouze canonové fotky. Jsou to mé první oficiální canonové fotky a mám opravdu ještě velmi dlouhou cestu před sebou než budu moci říct, že umím fotit. Ale focení se stalo mojí vášní, takže doufám, že se mé fotky budou zlepšovat. Nahlédnout můžete ZDE.

 

10.3.2009

POZOR POZOR dnes máme pro Vás pro změnu seznamku, řekla bych až dražbu:-))). Takže dámy, která si chcete koupit tady toho hezouna s krásnou vizsličkou, tak dražbu organizuji já:-))) Vyvolávací cena je 1000 Kč:-)))). Musíme ještě dodat, že dotyčná musí vlastnit samo sebou zrzavou vizslu a hlavně hodně velký smysl pro humor:-)). Dále si dámy prosím povšimněte, že daný mužský exemplář má na ruce prsten jako kolo od traktoru. Takže si uvědomte, že riskujete, že Vám moje kamárádka Verunka rozbije hu..pusu-)))) Hezounek Michal je totiž jako každej chlap pod pantoflem:-)))) Verunko dnes si nám moc chyběla a toho svého chlapečka Michálka pěkně ukonejši, jestli si ho tady, samo že ze strachu z nakládky, nikdo nekoupí:-)) Že mu to vzkazuje MILOSTPANÍ!!!! Děkujem za příjemné odpoledne všem zúčastněným. FOTODOKUMENTACE.

  

9.3.2009

Přátelé počty osob na Selský Dvůr jsou již nahlášené!!!! Kdo hodlá přijet už v pátek během dne bude panem majitelem očekáván. Budeme mít k dispozici nejen naši oblíbenou hospůdku, ale i klubovnu, takže o zábavu nebude nouze. Budu se snažit vzít z bažantnice nějakou tu pernatou, aby jsme kromě zábavy mohli eventuelně i něco pocvičit. Hlavně si přejme ať nám vyjde počasí, pro vegetění na přilehlé louce. Přátelé těšíme se na Vás:-)) P.S. Zaúkolovaní jedinci nebo vlastně páry:-) ať nezapomenou namyslet pěknou trasu na neděli:-)

 

8.3.2008

Dnes sem v rychlosti napíšeme, že počasí co jsme se vrátili z hor opravdu stálo za prd. Miuška je totiž dáma, kterou když vypustíme na zahradu v tomto počasí, jako aby se prolítala že:-))), za vteřinu stojí na terase u dveří a dělá uááuáá. Takže zaplať Bůh za dnešek, od rána svítilo sluníčko, tak jsme hned vylezli aspoň na zahradu. Panička vytáhla to menší cvakátko a já jsem si pěkně zařádila. Odpoledne jsme se po dlouhé době vydaly do Slatiny na Petin výcvik. Jelikož Mia už po operaci zase lítá, chtěla jsem vyzkoušet jestli nezapomněla to co správná  vizsla má umět. Zkusily jsme si aport slepičky a pak vlečku. Mohu s radostí konstatovat, že to Mia nezapomněla a celkem ji musím pochválit. Žádnej klacek Weru:-))). Pak jsme sledovaly jak se pěkně Věruška s Davem šoulají. Konečně mi bylo vysvětleno jak se šoulačka učí. Takže moc děkuji. Mám pocit, že když v té ruce vzadu budu mít nějakýho ptáka nebo klacek, tak moje zrzavá dáma se za mnou bude šoulat až do Prahy:-)) Chci pochválit všechny zúčastněné, jste mocka šikovní. Ráda jsem Vás zase viděla a Miunidlo kór. Jo a abych nezapomněla  z Anréééého je krasavec a poslední dobou je hodně zatížený na skleněný flašky:-)))) A jde mu to dobře. Zdravíme i Monču s Anny, jsem ráda, že jsem Vás viděla konečně na živo při práci. Fotečky z výcviku bohužel nemám, i když jsem v autě měla dva foťáky, přijela jsem cvičit a to se se s focením jaksi vylučuje.

 

5.3.2009

Dnes Vám chci jako panička Mii navodit teploučko na dušičce a doufám, že se mi to povede, protože když jsem já viděla tuhle nádheru, tak se mi zatajil dech a Mia ji vystavuje  i na notebooku-))) Prostě srna na tento web patří stejně jiako ryba do vody. Tuto nádheru jsem bohužel nenafotila já, ale PAN fotograf jménem Ivan Mátis a já smekám svůj klobouk.

Obrazek

 

1.3.2009

OCHOZ S PŘÁTELI, ANEB VÍC PSÍCH PRDELEK NEŽ KLABZUBOVÉ MĚLI V MUŽSTVU:-))))

Víc k této super akcičce snad psát ani nemusím. Doufám, že moje FOTODOKUMENTACE opět vypoví víc než má slova. Děcka a hafani moc rády jsme prožily super den s Vámi po boku. Takové dny mě i Miu nabíjí a vytváří úsměv na našich čumáčcích. Takže víc takovýchto setkání. Děkujeme Barunce za super trasu, to víš Barunko my nenažranci prostě nejpozději o půl jedné musíme mít velkej talíř s papkou:-)))

 

28.2.2009

VÁŽENÍ UKONČUJEME VALENTÝNSKOU FOTOSOUTĚŽ!!!! JIŽ NEHLASUJTE!!!!!

Výsledky naprosto předčily má očekávání. S velikou převahou zvítězilo naše sluníčko, věčně usměvavé Zdeňulka se svojí bezvadnou palcatěnkou Ezulíí. 

Takže - 1. MÍSTO ZLATÁ NEDAILE - Zdenka s Easy

              2. MÍSTO STŘÍBRNÁ MEDAILE - Alenka se Faraem

              3. MÍSTO BRONZOVÁ MEDAILE - Barunka s Alexem a Pepeem

              4. MÍSTO BRAMBOROVÁ MEDAILE - Jaňula s Aimee

Obrovká gratulace patří VÁM všem, kteří jste nám své krásné fotografie zaslali a potěšili nás v našem odpočinku a rekonvalescenci. Doufáme, že i Vám vnesla naše fotosoutěž do tváří více usměvů a radosti a do srdíček více lásky. Děkujeme!!! Medailisté si vylezou na bednu a odnesou si své medaile v SD a Vy ostatní doufáme, že se tam i bez medailí budete náramně bavit.-)) Těšíme se na VÁS.

 

25.2.2009

S vypětím všech sil sem dávám FOTODOKUMENTACI našeho krásného dopoledne s Veru Sindy a Emmou. Emmička nám, no nám spíš Veru byla zapůjčena a Emmiččina mamina Šáruš každých deset minut volala jako jestli je všecko v cajku. Takže Šáruško všecko v cajku bylo holky spolem němely chybičku a mužeš se kochat. I když nám opět sluníčko nepřálo řehtaly jsme se dnes s Veru jak koně:-))) Holky prostě paráda, já sice sotva lezu a usínám, ale dávám to sem jak jsem slíbila. papa v sobotu sluncata.

 

24.2.2009

V sobotu dopoledne plánujeme s Barčou, Veru a Šáruš vychajdu. Trasu vymýšlí Barunka, doufám, že nepojedem na Staré Bělidlo:-))) CO VY NA TO??????

 

23.2.2009

POZOR - ZAČAL POSLEDNÍ TÝDEN HLASOVÁNÍ DO FOTOSOUTĚŽE. V SOBOTU KONČÍME, SČÍTÁME HLASY A CHYSTÁME MEDAILE NA VELKOSRAZ:-))

 

23.2.2009

Přidáno pár fotek z víkendu, počasí stálo sice za prdánek, ale bylo volno takže se mrkněte na krátký film, aneb jak dostat svoje oblíbené vajíčko:-)) V neděli jsme navštívily naše horalky největší Šáruš a Emmuš. Bylo to fajnes, až na to počasí. Prostě sluníčko si objednali jenom AimeeRosienkovci na chajde:-)). Holky koukala jsem na fotky u Vás i u Airovců a paráda, padám na prdku, nemám co dodat. Už se těšíme na naše hory. Mia už je celkem v pořádku ,takže příští týden vyrážíme směr velehory.

Obrazek

 

19.2.2009

VELKOSRAZ BŘEZEN 2009, kterým bude zakončena Valentýnská fotosoutěž a oceněni medailisté se bude konat 28 - 29. března na Vysočině v Selském dvoře. Po pečlivém přemýšlení vyhrál opět Selský dvůr, protože je tam opravdu nádherná příroda, hodný pan majitel a při vzpomínce na tamní kuchyni mám pocit, že já i Mia budeme od rána do večera sedět v restaraci a baštit. Přátelé, kdo nezažil neuvěří.... Takže tímto Vás srdečně zveme na setkaní plné pohody a legrace s našimi psími miláčky. Selský dvůr je zarezervován, ale potřebuji znát Vaši účast a počet osob. Takže Vás poprosím o souhlasné a natěšené vzkazy do návštěvky:-))) A speciálně pro Alenku mám vzkázek, že neúčast bude tvrdě pokárána a bude stát účastníky nejméně flašku:-)) Děcka moc se na Vás všechny tešíme!!!!!! Na prohlížení jsem přidala pár fotek sem.

 

17.2.2009

VALENTÝNSKÁ FOTOSOUTĚŽ bude ukončena posledního února. Hlasy budou sečteny a medailisti si vylezou na bednu a odnesou si domů hodnotné ceny:-))) Jako poděkování všem účastníkům plánujeme sraz všech psisek i pánečků ze soutěžních foteček. Tímto apelujeme na Vás mimobrněnské opravte si káry nasaďte sněhové řetězy a napište termín, kdy se Vám to nejvíce hodí do návštěvní knihy. Předběžný termín VELKOSRAZU BŘEZEN 2009. Detailíky budou postupně zveřejňovány. Sraz s největší pravděpodobností proběhne někde na Vysočině přes víkend. Takže pište pište pište co ten březen???? Mia už Vám nese ukázku psí hračky, která byla v balících pro oceněné:-)))))

 

17.2.2009

Dnes má paniččina mamča narozeniny, takže jí i zde ze srdce přejeme hodně zdraví a radosti s námi se všemi:-))) A nám všem Tě maminko nevýslovně přejeme, protože Tvé gurmánské umění lahodí všem našim pupkům tak, že praskají ve švech:-))) Mia u Tvých talířů plače jako kdyby rok nežrala. Děkujeme maminko za to jaká jsi!!!! Doufám, že jsem trošku nejen toho Tvého gurmánského umění podědila.

Obrazek

Hlavně sem dnes ale dáváme slíbené fotečky z naší Předklášterské, Klínovské vycházky s Verunkou a Sindy. Sluníčka sice moc nebylo, ale i tak jsem nějaké fotí vybrala:-)). S holkama jsme se pěkně polehoučku prošly krásami paniččiného rodného domova, probraly neprobrané a vůbec holky s Váma je vždycky dobře. Zdravíme zrzuli Sinďuli i její paničku.

 

15.2.2009

Dnes jsme si zajely s našema holkama Veru a Sindy do Předkláštěří na takovou malou vychajdu. Fotečky mám ve foťáku a dodám později. Dnes bych tu ale chtěla napsat, že jsem koukla na stav hlasování v našíVALENTÝNSKÉ FOTOSOUTĚŽI a mohu s radostí oznámit, že prozatím vítězí naše sluníčka Zdeňka s Easy následovány Alenkou se Sannym a Barčou s Alexem a PePeenem. Bramborová medile prozatím náleží Januli s Aimee. Takže Vážení soutěž stále POKRAČUJE. Prozatímním medailistům srdečně třeseme pravicí:-)))

 

14.2.2009

Tak byl tu ten Valentýn, svátek zamilovaných. Ale tohle je webík Miušky, takže musíme dodělat resty a dát sem slíbené fotečky z naší pro paničku vysilující vycházky s Weru Borou a Kes. Tentokrát foukalo jak na Sibiři, ale těm našim psím holkám to vůbec nevadilo. Mia lítá téměř jako dřív a dělá mi tím obrovskou radost, někdy prostě jen stojím a nevěřícně koukám:-))) Paní Boriňásková by pro změnu mohla natočit televizní seriál  s názvem jak Borinka potkala kosa:-))). Popsala bych to asi tak, že buď se nám zrzule zamilovala do toho žlutýho zobáka:-)), nebo nevím. Já stála jak opařená s otevřenou pusou a sledovala práci lovecké hafanky jménem Bora. No ve finále asi po pěti minutách pán KOS teda odletěl a Borinka jako slušně lovecky vychovaná hafanka za kosem nevystartovala, ale poslušně se zařadila zpět do našeho průvodu. Musíme tu ještě napsat, že kromě kosa jsme vystavily více zvěře a prohledaly co se dalo. Jako bonus Mia dokonce vyhledala a poté prohnala srnu, odvolání se ale zdařilo a my jsme si to štrádovaly po stopách srny. Opravdu každý den co mám to štěstí trávit čas s plemenem jménem vizsla je naprosto neopakovatelný. Fotky plné lásky zde.

Obrazek

 

12.2.2009

Procházka pohádkovým lesem. Obasazení - princezna Klacka/MIA/, princezna Aloe Vera/BORA/, princezna Zajíčka/SINDY/ a hlavně taky princezna Torpédka/KES/. Jako dvorní dámy přítomny Šáruš a Veru a jako paparazzi Weru a Andy. Co víc k této pohádce dodat? Princezny si nevyškrábaly oči ani si nevyškubaly chlupy a ani je jaksi nezajímaj nějací princové:-))), prostě tyhle psí princezny jsou skvělá parta.  Byla to parádní pohádka a spí se po ní jako po výborném slaďoučkém lízátku:-)) Fotodokumentace z dnešního báááječného dne je na svém místě. Děkujeme holky naše.....

 

10.2.2009

Zima je tu zpět. Bílá peřina sice nezahřeje, ale je to venku prostě hezčí. Takže mrkněte na pár dnešních foteček a pár starších foteček od naší dvorní fotografky Šáruš.

 

9.2.2009

PŘIDÁNA GALERIE ALÁ MIA PO OPERACI. Opravdu začínám věřit na zázraky, je to týden od operace a Miu už není možné udržet doma. Snažím se ji krotit jak mi síly stačí. Přátelé, věřím už ve vše, i na palečky pěstičky a tlapičky, protože přátelé ONO TO FUNGUJE!!!! Moc Vám Děkujeme.

 

8.2.2009

NEUSTÁLE HLASUJTE DO NAŠÍ VALENTÝNSKÉ FOTOSOUTĚŽE :-))))). My jako organizátorky soutěže jsme se hlasování vzdaly, upřímně jsem ráda, protože bych jedinou asi nevybrala. Všechny fotečky jsou krááásné. Hlasujte ZDE.

 

7.2.2009

Dnes jsme se u nás doma probudili do krásného po dlouhé době slunečného dne. Takže nám přátelé určitě odpustíte, že i když jsem chtěla zajet na výstaviště a sledovat Vaše krásné zrzavečky v kruhu, bohužel ale bez Miuš, tolik pejsků by ji po operaci nesvědčilo.Tak jsme se doma rozhodli, že si uděláme takovou malou sluníčkovou procházku na vodítku. Pěstičky a tlapičky ale držíme neustále ať už zkušeným kruhařům, nebo premiéristům a čekáme na Vaše vzkazy. Každopádně Emmičko pořádně se jim tam poprvé ukaž a máš u nás uzlíček:-) Jinak máme obrovskou radost z FOTOSOUŤĚŽE, po prvním dnu spuštění jsme trhly rekord v návštěvnosti stránek. Děkujeme a hlasujte. Ceny za první tři místa prozradíme později. Pár foteček z naší první pooperační velmi ufffuněné vycházky ZDE. Až na ten vichr to byla parádička.

Obrazek

 

6.2.2009

POZOR POZOR VALENTÝNSKÁ FOTOSOTĚŽ JE KONEČNĚ TADY

Po ohromných peripetiích /jelikož estranky opravdu moc možností nenabízí/ se nám soutěž přecejen podařila spustit. Bude to pro Vás trošku složitější, ale věříme, že to zvládnete. Takže nejdříve se podívejte SEM na všechny fotečky, které nám byly do soutěže zaslány. Z důvodu nemožnosti v estránkách klikat na fotky jsme byli nuceni s mým konzíliem z těchto krásných foteček vybrat 34 soutěžních fotek. Každá fotečka je očíslovaná, číslo Vaší favoritky si zapamatujte a následně ho odhlasujte ZDE. Upozorňuji, že lze hlasovat z jednoho počítače pouze jednou!!!!!! Přejeme Vám příjemnou zábavu:-)))

 

5.2.2009

Tak dnes tu napíšeme, že jsem dnes neplánovaně potkala mé psí kámošky jako hrom a to Borinku, Sindynku a Kesinku. Byla jsem z toho tak vyjevená, no asi hlavně panička, páč se o mě teď přehnaně bojí, ale o tom později. Dnes mě totiž panička naložila do auta a vydala se se mnou směr Podlesí za panem léčitelem. Je to jeden z nejvíce vyhlášených lidí, kteří oplývají těmito schopnostmi. A na cestě zpět jsme se samo zastavily ve zveráku u naší hodné tety a co čert nechtěl.-)) no vlastně chtěl, zrovna tam nakupovaly plné kabele psích lahůdek tetky VERU A WERU:-)) Prvně se panička zastavila přede dveřmi a přemýšlela jestli jako půjdeme dál mezi ty tři psí rozárky a to ještě ta jedna rozárka jménem Boruška pojala zverák za vlastní, takže si ho hlídá a každého vetřelce nejmíň sežere :-))) Nakonec panička rozhodla, že to teda risknem, páč mi musela taky nakoupit plno pamlsků a taky začíná nakupavat ty hodnotné ceny do naší FOTOSOUTĚŽE:-)) Setkání čtyř psích nádher bylo srdcervoucí. Boruška nás nesežrala, jen si jako vlezla za pult vyskočila předníma na něj a hrála si na prodavačku:-) alá tady je to jen moje. Sin a Kes jsou zlatíčka a Mia se štěstím, že je vidí málem počůrala. Takže holky prostě ten nahoře řídí naše cesty tak jak myslí a Mie to setkání naopak prospělo. Díkec a snad brzo papa. Věřte, že za chvíli už budu ítat.

 

4.2.2009

S velikou radostí zde musíme napsat, že i díky Vám všem co na Miušku myslíte se dnes ráno postavila a už chodí. Miuška se prostě nevzdává nikdy!! Včera ráno jsem ji dala dávku PhytoChi a i bolesti už odchazí. Už věříme, že bude vše v pořádku a Vy všichni přátelé se radujte s námi. Ležíme teď už spokojene vedle sebe a ukazuji Miušce Vaše krásné fotografie do soutěže VZTAH PÁN A PES. TÍMTO APELUJEME NA VÁS, KTEŘÍ NÁM JEŠTÉ SOUTĚŽNÍ FOTEČKY NEPOSLALI A CHTĚJÍ SE SOUTĚŽE ZÚČASTNIT A UDĚLAT RADOST NÁM I OSTATNÍM, MÁTE POSLEDNÍ MOŽNOST. Začínáme je již sumarizovat a chystat na zveřejnění.

 

3.2.2009

MIUŠKA UŽ JE PO OPERACI

Přátelé, když jsem dnes otevřela Miuščin web a viděla tu takovou obrovskou podporu od Vás, tak ač jsem nechtěla zde popisovat operaci ani Miušku ukázat, změmila jsem názor. Přátelé moc všem děkujeme za to, že Vás máme. Od včerejšího večera, kdy operace proběhla jsem naprosto vyčerpaná a nevím jestli to znovu zvládnu absolovovat. Dle všeho co nám bylo řečeno o nutnosti této druhé operace za účelem vydělání spojek, které držely Miuščinu kost, aby dobře srostla jsem žila v představě a doufala jsem, že to bude už jen maličký zákrok. Miuška po něm bude za pár dní na vodítku pěkně chodit. Bohužel dnes už víme, že to tak jednoduché asi nebude. Od třetí hodiny ráno, kdy se Miuška probrala z narkózy pláče bolestí a na nožičku vůbec nemůže stoupnout. Dobré je to, že teď, když to sem píši Miuška spinká a zdá se, že už jí taková bolest trápit nebude, jelikož už tolik nepláče. A taky je pozitivní, že už jako zkušení nemáme problém s vyčůráním. Zavěsíme závěs a Miuška už to zná a štráduje po třech na zahradu. Přátelé mohu Vám říct, že když se Miuška ve tři ráno probrala a chtěla vstát a zjistila že to nejde a moooc to bolí. Kdyby jste viděli ten výraz  v jejích očích, jako paničko co jsi mi to zase udělala, vždyť už jsem byla jako rybička, torpédo Mia, chtělo se mi ŘVÁT a řvát a řvát. Nebudu tady víc popisovat co teď doma opět prožíváme. Musíme tu ale napsat, že spojky opravdu ven musely, takže nebylo jiné možnosti. Děkujeme celému lékařskému konziliu Veterinární kliniky Animalvet  a hlavně MVDr. Dvořákovi Ph.D. Budeme věřit a doufat, že vše bude v pořádku. Ještě jednou moc děkujeme.

 

2.2.2009

DĚKUJEME VÁM PŘÁTELÉ ZA PODPORU A ZA TO, ŽE NA MIUŠKU TOLIK MYSLÍTE, KDYŽ MÁ NĚKDO NĚJAKÉ TRÁPENÍ, TEPRVE POZNÁ TY PRAVÉ PŘÁTELE. DĚKUJEME. . . .

 

1.2.2009

Předoperační výlet na zříceninu hradu Cimburk. Všude bílo a krásná příroda.

Složení - Organizátorka Barunka a její psí banda Alexík a PePeík, Surinka s páníky, Ezulínka se Zdenďou, Emmulína se Šáruš a Borďou a Borinka s Marťou.

Takže Vážení přátelé ANO:-))) je to tak, jsme unavené a sotva lezem, ale jsme šťastné, že jsme trefily:-)) Bylo to parádní, jen bych jako panička chtěla apelovat na vedoucího zájezdu pana Barčachlapa, že příště pomaleji ano?! Jelikož my počebujeme něco i vyfotit a taky  sotva lezem:-)) Ne váženě, moc děkujeme za pozvání. Všechny tváře co jsme neznaly na živo jsme rády poznaly a ty ksichtíky:-)) co už známe nějakej ten pátek náš humor znají. Takže nám bylo potěšením výletníkovat po Vašem boku. Všichni hafani a hafanky byli naprosto úžasní, člověk nestačí koukat :-)) Jo a Barčo a Marťo čekám ty fotečky do soutěže!! Slíbená nicmoc fotodokumentace.

Obrazek

 

27.1.2009

POZOR!!!!!Protože je venku ošklivo, a taky budeme trávit čas odpočinkem a to jak já, tak panička, tak aby jsme se u toho ležení nenudily:-)) Tak Vážení!!! Blíží se svátek zamilovaných a jelikož panička moc tento americký svátek neuznává, tímto ho pasuje na Svátek lásky pániků a psích miláčků. Takže vyhlašujeme soutěž o hodnotné ceny:-))) o nejlepší foto, které vyjadřuje lásku mezi Vámi a Vašim psím miláčkem. VZTAH PÁN A PES. Fantazii se meze nekladou, fota zasílejte na paniččin mail, nebo skype. Vše najdete v kontaktech. Lásce zdar!!! /Fota budou pod odkazem vystaveny a Vaše hlasy rozhodnou o prvních třech místech./

 

Zatím co čekáme na Vaše fotografická dílka, tak občas se z té válendy taky zvedneme a jdeme ven. Počasí je sice hrozné, přesto můžete na pár fotí mrknout. A POSÍLEJTE LOVEFOTEČKY:-))) PO VÍKENDU JE JIŽ ZVEŘEJNÍME!!!!!!!!!!!!.

 

17.1.2009

Přidány nové fotky Miuš z vycházky a parku. Mám z ní opravdu radost, je to šikovná, krásná holka. Vůbec si ji nedovedu zase představit na vodítku s vyholenou nožkou ach jééé:-( Už jsme na vydělání spojek objednané u našeho operatéra MVDr. Dvořáka Ph.D. Operace proběhne u našich milých a hodných odborníků na Veterinární klinice Animalvet. Miuška je tam dobře zná a vždycky, když k nim jedeme tak už v autě nedočkavostí nemůže vydržet. Díky přístupu těchto lidiček se Mia na veterinu vždy těší:-))) Zdravíme Haňulku a Pikulonic rodinku.

Obrazek

 

15.1.2009

Přidávám další fotky, kde můžete mrknout kromě Miušky na Boruš, Kesuš a Emmuš, jak holky rostou a nasvalují se. Je opravdu skvělé sledovat, co tyto psí nádhery dokáží ve sněhu dělat. Byl to zase skvělý sluncem zalitý den s přáteli, no řekněme, že některé přátele už máme téměř za rodinu:-))

 

13.1.2009

Dáreček od fotografky Šáruš. Holky moc děkuji je krááásná.

Obrazek

 

12.1.2009

S těžkým srdcem jsem se tedy rozhodla dát sem nějaké nic moc fotečky z venčení s Weru, Šáruš, Mišákem a jejich psíma holkama Borčou, Keskou, Emmuš a Sinduš. Verunka od Mišáka se přidala až večer při malé oslavičce. Děcka víte, že nejsem zastáncem fotek s bleskem, takže domácí fotečky sem nedám a ty vekovní jsou opravdu velmi tmavé. Za počasí prostě nemůžeme. Děkuji všem zúčastněným za přáníčka a dary v podobě buchet, jitrnic, tlačenky atd. Víte že jsem opravdu velký jedlík. Takže to sakrec bodlo. Jo apropóó příště koupím jenom špičky:-))). A aby jste si trošku to oko zase dostali do normálu pár foteček Miušky za sluníčka přidávám.

Obrazek

 

8.1.2009

Dnes byl krásný slunečný den a byl hlavně o naší VOK kámošce sedmiměsíční EMMULÍNĚ. Kromě toho, že se nám do ní zamilovala naše Adélka:-))), tak dnes Emmička ukázala, že to bude šikovná holka i v aportu. Panička si myslela, že jí trochu pomůžeme, aby to slůvko aport a drrrrrž hodně vnímala a pěkně držela, ale Emmička nás ani nepotřebuje. Ona to zvládne pěkně sama se svojí skvělou paničkou Šáruš. Šlo jí to dnes dobře šikulce, za čas už bude úplnej profík. Dokonce držela i náš těžký dřevěný aport. Takže co dodat holky? Snad jen, aportu zdar!!!! Jelikož panička je ráda, že stihne to svoje fotografování natáhnou na web, tak po ní nemůžete chtít popisky fotek:-))) Ale musíme tady napsat, že to zrzavý je Mia a to šedý je Emma:-)))) A taky mrkněte na Emmiččiny kukadla při těch aportech, nemaj fakt chybu. Mrkejte zde.

Obrazek

 

6.1.2009

Den Tří králů ve společnosti královské. Obsazení KAŠPAR - Mia, MELICHAR - Emma, BALTAZAR - Sindy. Teď už jsou korunky sundány a králové už spí v pelíšcích:-)) Je důležité pomáhat ,takže ať je na Vašich dveřích hrdě napsáno K+M+B, Christus mansionem benedicat, aneb Kristus požehnej tomuto domu.

 

3.1.2009

První novoroční fotky na druhou:-))) Tentokrát se nám ten den opravdu vydařil už od rána krásně svítilo sluníčko, tak panička hned zvedla telefon a zavolala její sestře, že se jde určo ven. Paniččina sestra Markéta jí sice trošku zmrazila tu radost, prej jestli se dívala kolik je venku stupňů:-)))) No pravda bylo -12:-)). Ale co, tak jsme se všichni nabalili, Mia vyfásla obleček a valilo se ven a potom bruslit. Panička fungovala opět jako velký nabalený fotograf:-))) No ale já jsem bruslila jak divá, ani brusle jsem nepotřebovala. Jenom zde uvedeme, že ta princezna krasobruslařka /hokejistka/ v růžovém je sestřina Adélka, ti dva profi hokejsté jsou paniččini kmotřenečci Martínek a Kubíček a ten jediný dospělý s nima je strejda Honza. Takže rodinko, děkujeme za krásný den a mamčo naše zlatá, Tobě děkujeme, že jsi nám opět nacpala ta hladová břicha:-)).

Obrazek

 

2.1.2009

První novoroční fotky jsou zde. Sluníčko sice nebylo, ale konečně začalo i v našich nadmořských výškách trochu sněžit, takže panička zapomněla na světelné podmínky a vzala i foťák. Koukněte jak jsem si to v tom novém roce užila.

 

1.1.2009

Přejeme ze srdce všem našim přátelům, známým a jejich psím miláčkům vše nejlepší v NOVÉM ROCE 2009. Ať jste všichni zdraví a šťastní. Vše ostatní už pak přijde samo.

 

30.12.2008

Do vánoční vycházky přidáno pár fotek z pondělka, kdy i naši drazí opilci dorazili. Foteček je pár, jelikož panička fotila jen na začátku, pak už byla plně vytížena:-))))

 

29.12.2008

Tak Vánoční kuřimská fenečkovská vycházka dopadla podle očekávání velmi dobře. Až na některé opilce, kterým bylo špatně, a nemohly dojít:-))) Zdravíme a máte štěstí, že jste dofrčeli alespoň v pondělí:-))) A taky některé, které nemohly ani slezt dolů. Asi, aby nezmrzly, nevíme. Nu třeba se nám časem dostane nějakého vysvětlení. Každopádně dárečky máte u nás. Tímto zdravíme naše parťáky Veru a Míšu se Sindy, Zdeňulku s Ezulínou, Šáruš s Emmou a Dasty s paničkou. Holky a Míšo /jediný chlapák, který byl ochotný jít do zimy:-)) ta Verunka se má!!!/ bylo to s Váma fajnes. Hafanky se vylítaly a paničky podrbaly Vánoce Ježíška a tak. Ke všemu nám k tomu krásně svítilo sluníčko. Co víc si člověk může přát.............. Pár fotí z procházky zde.

 

28.12.2008

Tak hafani prcinu mám jak balón a kňučím po všech ženiších co potkám, prostě bych ty štěnda moc chtěla, ale panička by teď prý štěňátka rozhodně nezvládla. Takže si to hárání voplaču a pak si zas užiju falešku jako trám, už se panička prej na to strašně těší:-))). No ale proč píšu panička je prostě tak pomalá, že nestihla stáhnout těch pár fotek z parádní kuřimské vychajdy, jelikož selhala technika a foťák se vybil:-(( No mezi náma ona neselhala technika, ale panička, prostě je hrozná, že ho nenabila. Takže Vážení zítra je tam prej fikne, no uvidíme. Já nevím jak Vy, ale já se na to tááákhle těším:-))))

Obrazek

 

27.12.2008

TAKŽE PŘÁTELÉ V NEDĚLI V JEDNU MĚJTE ZAPNUTOU BEDNU:-)))))) Ne, ne raděj naberte směr Kuřim, místo srazu barák Veru a Weru a my se na Vás už teď moc těšíme!!!!! Jóóó a bez chlapů, páč Mia hárá.

Obrazek

 

22.12.2008

Sláva nazdar výletu už jsme doma už jsme tu a všechny zdravíme:-))). Jelikož Mia začala hárat, nemůžeme se zůčastnit po Štěpánské vycházky se Štěpánem. Takže si uděláme pouze fenečkovskou vycházku. Přátelé a hafanky apelujeme na Vás, spojte se, těšíme se na VÁS.

 

14.12.2008

Obrazek

Zdravíme všechny v předvánoční době. Chtěla bych tu jako panička napsat, že Mia se má báječně, roste neustále do krásy a užívá si toho předvánočního času po večerech se mnou u pečení. No ne že bych to nějak přeháněla, ale jelikož jsem mlsná pusa a Mia je mlsná huba, tak se bez lineckých koleček prostě neobejdem.

 

Přátelé chtěly bychom zde poděkovat za rok s Vámi, bylo dobře. Přejeme Vám překrásné Vánoce plné pohody a šťastný Nový rok 2009.

 

8.12.2008

Vítejte v nových aktualitách, doufám že se Vám tu bude líbit a taky doufám, že já se Vám snad trochu budu líbit. Už jsem velká slečna klikněte zde.

Obrazek

ZALOŽENA DRUHÁ STRÁNKA AKTUALIT, VÍTEJTE